Netflix Polska – dzisiejsze premiery (30.06.2016) cz. II

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

netflix-a_very_secret_serviceO dzień wcześniej niż zapowiadano pojawił się pierwszy sezon serialu A Very Secret Service (2016) – jest dostępny z polskimi napisami.

Nowością jest dokument What’s Manzai (2016) dostępny z polskimi napisami.

Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska zostały dziś dodane filmy:

  • (T)ERROR – dokument
    (T)ERROR to pierwszy film dokumentalny, w którym twórcy biorą udział w antyterrorystycznych działaniach FBI. Rządowe metody zwalczania terroryzmu i ich niejasne uzasadnienie przedstawi 63letni „Shariff”, czarnoskóry rewolucjonista, który stał się informatorem. Trzymający w napięciu, kontrowersyjny, „dokument bez pudru” (T)ERROR pokaże delikatne relacje pomiędzy służbami a jednostką we współczesnej Ameryce kto jest obserwującym, a kto obserwowanym.
  • Palio – dokument
    Dwa razy w roku włoskie miasto Sienna staje się gospodarzem najstarszego wyścigu koni Palio. Nie są to jednak zwykłe zawody. Korupcja i intrygi wokół Palio mogłyby posłużyć jako scenariusz najlepszego filmu kryminalnego.
  • 3 1/2 Minutes – dokument
    Dzień po świecie dziękczynienia, listopad 2012 roku. Po zakupach w centrum handlowym czterech nastolatków w czerwonym samochodzie podjeżdża na stację benzynową zrobić sobie krótką przerwę. Na stanowisku obok nich zatrzymują się kobieta i mężczyzna. Kiedy chłopcy zostają poproszeni o ściszenie muzyki dochodzi do sprzeczki. Trzy i pół minuty oraz 10 kul później jeden z chłopców nie żyje.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (30.06.2016) cz. II

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...