Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (04.10.2016)

Facebooktwitter

Netflix Polska uzupełnił polskie napisy w:

How High / Super zioło (2001) – film
Dwaj entuzjaści marihuany wypalają trawkę, która poprawia pracę mózgu. Zaskakująco dobre wyniki na egzaminach wstępnych zapewniają im stypendium na Harvardzie.

Polski lektor bardzo powoli trafia do serialu:

Real Rob (2015)
Wizyta w świecie komika i aktora Roba Schneidera w serialu komediowym pokazującym wzloty i upadki jego kariery i życia rodzinnego.

Polski dubbing powoli trafia do serialu dla dzieci:

Care Bears: Welcome to Care-a-Lot / Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości (2012)
Gdzieś na odległej chmurze znajduje się tęczowa Kraina Troskliwości, w której mieszkają magiczne Troskliwe Misie. Każdy z nich ma specjalny talent.

Aktualizacja:

Polski lektor trafił do:

Lord of War / Pan życia i śmierci (2005)
Ukraiński emigrant z drobnego rzezimieszka staje się największym na świecie handlarzem bronią. Szybko się jednak przekonuje, że wszystko ma swoją cenę.

McCullin (2012)
Zapraszamy do zapoznania się z postacią cenionego fotoreportera Dona McCullina i jego dorobkiem zarejestrowanym podczas działań wojennych i akcji humanitarnych.

Prescription Thugs (2015)
Reżyser dokumentu korzysta z doświadczeń własnej rodziny, analizując etyczne aspekty działalności przemysłu farmaceutycznego i amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

Motivation 2: The Chris Cole Story (2015)
Cieszący się sławą zawodowy deskorolkarz Chris Cole wraca do swojego rodzinnego miasteczka, by dać dzieciakom szansę,jakiej on sam był pozbawiony.

Killing Oswald (2013)
Szerzej nieznane szczegóły z historii życia Lee Harveya Oswalda rzucają nowe światło na tajemnicę zamachu na prezydenta Kennedy’ego.

3 1/2 Minutes, Ten Bullets (2015)
Film bada rolę uprzedzeń rasowych w sprawie zabójstwa czarnoskórego nastolatka, Jordana Davisa, w 2012 r. Śmiertelny postrzał nastąpił po sprzeczce na temat muzyki.

Atari: Game Over (2014)
Poznaj szczegóły upadku giganta świata gier- firmy Atari, w tym plotkę, że ukryła ona swoją największą porażkę- “E.T.” z 1982 r., zakopując kartridże na pustyni.

SlingShot (2014)
Przenikliwy portret zdziwaczałego geniusza, Deana Kamena, rzuca światło na jego najnowszy wynalazek, który budzi nadzieje na kres światowych problemów z wodą pitną.

Aktualizacja 2 :

Polski lektor trafił do:

oraz napisy do: Soccer City (2010)

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (04.10.2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner