Netflix Polska – dzisiejsze premiery (31.01.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]


AKTUALIZACJA 4


W dniu dzisiejszym Netflix Polska wzbogacił swoją ofertę o kilka nowych pozycji:

XIII Poprawka: Oprah Winfrey rozmawia z Ava DuVernay (2017) – polskie napisy

Oprah Winfrey rozmawia z reżyserką Avą DuVernay o jej nominowanym do Oscara filmie, historycznych cyklach opresji i kryzysie w systemie więziennictwa.

Rekinado 4: Niech szczęki będą z Tobą (2016) – polski lektor oraz napisy

Pięć lat po ostatnim ataku zabójcze wiry znów dają o sobie znać. Tym razem w Las
Vegas, gdzie tylko jeden człowiek może zatrzymać rekinado.

Bill Burr: Walk Your Way Out (2017) – polskie napisy

Bill Burr to bezpretensjonalny komik, który tym razem pojawia się w Nashville, gdzie opowiada o fast foodzie, przeludnieniu, dyktatorach i migowym języku goryli.

The Stolen Years (2013) – polskie napisy

Pewna kobieta cierpi amnezję po wypadku. Nie pamięta nawet tego, że rozwiodła się z mężem. To właśnie on próbuje jej teraz wyjaśnić, dlaczego jej życie jest w rozsypce.

Aktualizacja:

Annie (2014) – polski dubbing oraz napisy

W tej adaptacji broadwayowskiego musicalu pewna wygadana sierotka trafia pod opiekę wpływowego człowieka, co wywraca do góry nogami życie ich obojga.

Heaven Is for Real (2014) – polskie napisy oraz lektor

W czasie operacji czteroletni syn pastora opuszcza ciało i trafia do nieba. Po przebudzeniu opowiada o swojej wizycie w zaświatach.

Moms’ Night Out (2014) – polskie napisy oraz lektor

Przyjaciółki postanawiają w końcu zaplanować wspólny wie
czór bez dzieci, a ich podopiecznymi mają zająć się mężowie, Co może pójść nie tak?

Foxcatcher (2014) – polskie napisy oraz lektor

Ten oparty na faktach dramat opowiada historię dwóch braci – zapaśników – którzy podczas przygotowań olimpijskich trafiają do ekipy schizofrenicznego milionera paranoika.

The Interview (2014) – polskie napisy oraz lektor

Gospodarz programu telewizyjnego i jego producent umawiają się na wywiad z Kim Dzong Unem. CIA wykorzystuje tę okazję, by zlecić im zamach na dyktatora.

Harry and Snowman (2015) – polskie napisy

Podczas II wojny światowej działał w holenderskim podziemiu. Teraz trafia do Ameryki i kupuje taniego konia, z którym sięga po tytuł mistrza skakania przez przeszkody.

Paul Blart: Mall Cop 2 (2015) – polskie napisy oraz lektor

Niezdarny ochroniarz Paul Blart jedzie do Las Vegas, próbując udaremnić kradzież bezcennej hotelowej kolekcji sztuki. Gafa goni gafę.

Think Like a Man Too (2014) – polskie napisy oraz lektor

Romantyczny ślubny weekend w Las Vegas nabiera nieco innych barw, gdy panowie i panie zaczynają sobie udowadniać, na jak wiele ich stać, póki są jeszcze singlami.

Whiplash (2014) – polskie napisy oraz lektor

Młody Andrew chce zostać wybitnym perkusistą jazzowym i szkoli się u bardzo wymagającego nauczyciela. Cena sukcesu może być jednak bardzo wysoka.

 

Netflix Polska

W dniu dzisiejszym premiery, nowości, aktualizacje

KOMENTARZE:

15 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (31.01.2017)

 1. Rekinado …. nic się po tym człowiek nie spodziewa, głupie, kiczowate … a mimo tych wcale nie błahych mankamentów człowiek ogląda … 🙂

 2. Ja natomiast nie zaskrubybuję Netflixa póki liczba przetłumaczonych tytulow nie osiągnie minimum 2500 pozycji jak przystało na cywilizowany kraj a nie to co jest teraz.Liczba tytulow poziom iście Afrykański niestety.Chodzi mi o łącznie dostępne tytuły a ich jest ok 1790.Powinno już być pow 2000.Prawda jest taka że nigdy nawet nie zbliżymy się do krajów skandynawskich albo Niemiec czy UK jeśli chodzi o ilość dostępnych tytułów.Zawsze będzie przepaść

  • Nie rozumiem tego podejścia (no chyba, że szukasz usprawiedliwienia dla piracenia. Jeśli tak, to znalazłeś wyjątkowo słabe).

   I co z tego, że jest mniej pozycji niż na zachodzie? Nie ma znaczenia ilość pozycji w ofercie. Liczy się ile z tego chcesz obejrzeć. Jeśli np. chcesz obejrzeć Stranger Things, The Crown, TSOUE, Frontier, BoJack i powiedzmy Santa Clarita Diet, to jakby w ofercie były tylko te pozycje, to by Ci się opłacało. A do tego masz ponad 1000 filmów i jeszcze kilkaset seriali.

   Jeśli piracisz te seriale, to nie tłumacz tego stanem Netflixa tylko tym, że jesteś skąpy jak diabli (szkoda Ci 40-60 groszy za odcinek serialu – zależnie ile oglądasz). A jeśli nie chcesz obejrzeć nic z ich oferty, to nie chodzi o rozmiar ich bazy, tylko o Twoje upodobania – i to rozumiem.

   Ale jeśli tłumaczysz sobie, że jesteś wojownikiem o lepszego Netflixa w Polsce i dopóki nie będzie 2000 tytułów (skąd ta liczba?), to nie kupisz, żeby im pokazać, że z Tobą się nie żartuje, to gratuluję poczucia ważności.

 3. Filmy, które miały pojawić się 02.02 pojawiły się dzień wcześniej. A przynajmniej zdexydowana większość z nich.

  • no raczej nie. W rozpisce, którą opublikował Nflix daty były pisane raz po europejsku (w tekście), a raz w wersji amerykańskiej, gdzie miesiąc jest na początku, a dzień w środku (w liście na końcu). Wszystkie pozycje pojawiły się zgodnie z rozpiską, a w zasadzie to nie wszystkie bo wielu zapowiadanych filmów nadal brak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...