Komedia “Wywiad ze Słońcem Narodu” ponownie dostępna w ofercie HBO GO Polska

Facebooktwitter

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na luty 2020r. jeden film ponownie trafił dziś do oferty.

Znowu w HBO GO

Wywiad ze Słońcem Narodu / THE INTERVIEW (2014) | film, akcja, komedia | 108m | 15+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Gospodarz popularnego talk show, Dave Skylark (James Franco), i producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) wyjeżdżają do Korei Północnej, gdzie mają przeprowadzić pierwszy w historii wywiad z Kim Dzong Unem (Randall Park) dla zachodnich mediów. CIA postanawia wykorzystać tę okazję do zgładzenia nieprzewidywalnego dyktatora – do dziennikarzy zgłasza się agentka Lacey (Lizzy Caplan), która przedstawia im założenia planu.Film, który już przed premierą wzbudził ogromne kontrowersje i był powodem protestów władz północnokoreańskich. Za powstanie tej szalonej komedii odpowiedzialni są nieuznający żadnych świętości twórcy filmu To już jest koniecEvan Goldberg (scen. Supersamiec, Green Hornet) i aktor Seth Rogen (Wpadka, Pół na pół). Ten drugi z powodzeniem wcielił się też w jedną z głównych ról. Obok niego wystąpili między innymi: wyróżniony nominacją do Oscara James Franco (Boski chillout, 127 godzin), nominowana do Emmy za rolę w serialu Masters of Sex Lizzy Caplan oraz Randall Park (Jeszcze dłuższe zaręczyny, Sąsiedzi). Film obfituje w zwariowane gagi i żarty, które bawią do łez.

Reżyseria: Evan Goldberg, Seth Rogen
Obsada: James Franco, Seth Rogen, Randall Park, Lizzy Caplan, Diana Bang
Kraj: USA

Gospodarz i producent popularnego talk show wyjeżdżają do Korei Północnej, by przeprowadzić wywiad z samym Kim Dzong Unem. Okazuje się, że będą musieli wykonać jeszcze jedno zadanie.


Polecamy również

Netflix: Formula 1: Jazda o życie — sezon 2 | Oficjalny zwiastun

Premiera filmu „Spełnione marzenie: Dzieciaki z konkursu oratorskiego im. Martina Luthera Kinga” w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner