Nagrodzony 3 Złotymi Globami serial The Affair powraca już za tydzień – 18 czerwca 2018r. w HBO GO i 19 czerwca w HBO

Facebooktwitter

HBO The Affair IV
Nagrodzony 3 Złotymi Globami serial The Affair powraca już za tydzień. The Affair to historia romansu żonatego pisarza z zamężną kelnerką i konsekwencji ich wyborów, które dotknęły obie rodziny. Premiera czwartego sezonu serialu w HBO GO odbędzie się już 18 czerwca 2018r.

Na antenie HBO serial będzie emitowany od 19 czerwca 2018r..

Wydawać by się mogło, że romans pisarza z pogrążoną w żałobie kelnerką to sprawa tylko między tych dwojgiem ludzi. Zupełnie tak nie jest, jeśli każde z kochanków jest w związku małżeńskim. Romans okazuje się mieć wpływ na wszystkich ich bliskich, przez co nie tylko oni mają problem z ułożeniem sobie życia na nowo.

W czwartym sezonie Noah (Dominic West), Alison (Ruth Wilson), Cole (Joshua Jackson) oraz Helen (Maura Tierney) znowu zdają się być na życiowym zakręcie. Mimo że każde z nich jest już w nowym związku, nie są wstanie zapomnieć o byłych partnerach. Bohaterowie po raz kolejny zaczynają prowadzić między sobą grę. Dawne sentymenty znów wychodzą na światło dzienne.

Serial The Affair nagrodzony został trzema Złotymi Globami – w kategorii najlepszy serial obyczajowy (2015) oraz za grę aktorską: dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Ruth Wilson, 2015), a także najlepszej aktorki drugoplanowej (Maura Tierney, 2016).

W nowym, dziesięcioodcinkowym sezonie ponownie występują: Dominic West (serial HBO Prawo ulicy) jako Noah Solloway, Ruth Wilson (serial Luther) jako Alison Lockhart, Maura Tierney (serial Ostry dyżur) jako Helen Solloway oraz Joshua Jackson (serial Jezioro marzeń) jako Cole Lockhart. Za scenariusz produkcji odpowiadają: Sarah Treem oraz Hagai Levi (Be’Tipul, na podstawie którego powstało później amerykańskie In Treatment czy polskie Bez tajemnic). Serial został wyprodukowany przez SHOWTIME.

Premiera pierwszego odcinka czwartego sezonu serialu The Affair odbędzie się w HBO GO już 18 czerwca 2018r., dzień po amerykańskiej premierze. Kolejne odcinki będą pojawiały się w serwisie co poniedziałek. Na antenie HBO emisja pierwszego odcinka zaplanowana została na 19 czerwca 2018r. na godz. 21:10. Wszystkie dotychczasowe sezony serialu można oglądać w serwisie HBO GO.


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun serialu The Good Cop (2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (11.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner