Netflix: Formula 1: Jazda o życie — sezon 2 | Oficjalny zwiastun

Facebooktwitter

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu Formula 1: Jazda o życie, który zadebiutuje w ofercie już 28 lutego 2020r.

Jazda o życie” powraca na ekrany. Zajrzyj za kulisy sezonu 2019 i poznaj prawdziwą twarz tych, którzy na torze skrywają ją pod kaskiem. Tylko na Netflix. już od 28 lutego 2020r.


Formula 1: Drive to Survive / Formuła 1: Jazda o życie | serial, sezon 1, 10 odcinków | 16+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Oszałamiająca prędkość i bezlitosna konkurencja. Wejdź do świata Formuły 1 i zajrzyj do samochodowych kokpitów oraz prezesowskich gabinetów.

Opis Netflix: Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1.

Gatunki: Amerykańskie seriale i programy, Seriale dokumentalne, Dokumenty, Dokumenty o sporcie
Kategorie: Emocjonujące

Producenci filmów „Amy” i „Senna” zapraszają na serial dokumentalny pozwalający wjechać we wszystkie zakamarki świata Formuły 1. Poznaj kierowców, ich drużyny oraz rodziny i razem z nimi weź udział w jeździe o życie. Czekają na Ciebie zawrotna prędkość i niezwykłe tajemnice.

Formuła 1: Jazda o życie (zwiastun)
Wsiądź do kokpitu z najlepszymi kierowcami Formuły 1 i poczuj emocje, jakie daje superszybka jazda i superostra rywalizacja.


Polecamy również

Netflix: To nie jest OK – oficjalny zwiastun nowego serialu

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 17-19 lutego

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner