Netflix Polska: Nadrabiamy wakacyjne zaległości – informacja prasowa

Facebooktwitter

Out of Thin Air-1Koniec wakacji i rok szkolny czyhają tuż za rogiem. To ostatni dzwonek na zrelaksowanie się na tarasie lub w ogródku. Czas więc na nadrobienie wakacyjnych zaległości, dlatego przypominamy o produkcjach dostępnych na platformie Netflix, których nie możesz przegapić!

 

NADRABIAMY SERIALOWE ZALEGŁOŚCI Z WAKACJI


Ostatni weekend wakacji tylko z Netfliksem!

SERIALE TYLKO W SERWISIE NETFLIX

OZARK
Dostępny

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać brudne pieniądze, by spłacić swój dług wobec narkotykowego bossa.

NOTATNIK ŚMIERCI
Dostępny

Opowieść o licealiście, któremu wpada w ręce niesamowity notes. Bohater szybko odkrywa, jak wielką moc daje on swojemu posiadaczowi: wystarczy wpisać do niego imię i nazwisko wybranej osoby i jednocześnie przypomnieć sobie jej twarz, aby sprowadzić na nią śmierć.

FRIENDS FROM COLLEGE
Dostępny

Grupa przyjaciół z Harvardu mierzy się z bolączkami czwartej dekady życia, wchodząc między sobą w różne i często skomplikowane relacje.

ATYPOWY
Dostępny

Opowieść o dorastaniu 18-latka walczącego z objawami wskazującymi na zaburzenia ze spektrum autyzmu, który poszukuje miłości i niezależności.

MESSAGE FROM THE KING
Dostępny

Zdesperowany mężczyzna przybywa z Kapsztadu do Los Angeles, by pomścić swoją siostrę. Wkrótce przenika do powiązanego świata przestępców i elit.

MGŁA
Dostępny
Nadbrzeżne miasteczko zostaje nawiedzone przez złe duchy trędowatych i marynarzy, którzy zginęli na pokładzie statku celowo zniszczonego przez właścicieli osady.

INNE PRODUKCJE

DEGRASSI: NOWY ROCZNIK
Dostępny
Nowe pokolenie licealistów z Degrassi zmaga się z codziennymi dramatami szkolnego życia. Jeśli jesteś nastolatkiem to Twój chleb powszedni.

OUT OF THIN AIR
Dostepny
Przed 40 laty na Islandii w sprawie o dwa tajemnicze zabójstwa zostało skazanych 6 osób. Ten dokument pokazuje, że zeznania nie zawsze odzwierciedlają prawdę.

GRAND HOTEL
Dostępny
Aby poznać prawdę o tajemniczym zaginięciu siostry, młody mężczyzna zatrudnia się w hotelu jako kelner i rozpoczyna własne śledztwo.

THE INTERNATIONAL
Dostępny
Agent Interpolu i asystentka prokuratora okręgowego na Manhattanie łączą siły, aby powstrzymać instytucję finansową zajmującą się międzynarodowym handlem bronią.

COPYRIGHT © NETFLIX, INC. AND IT’S AFFILIATES, 2017. ALL RIGHTS RESERVED.
**DATES AND TITLES ARE SUBJECT TO CHANGE**

INFORMACJE O SERWISIE NETFLIX
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów telewizyjnych, z którego korzysta 104 mln aktywnych użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów i seriali, w tym własnych seriali, dokumentów i filmów pełnometrażowych (tzw. Netflix Originals). Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów w dowolnej liczbie, w dowolnej chwili, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i łącze internetowe. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i dalszych zobowiązań.

Źródło: Materiały prasowe firmy Netflix Inc.

KOMENTARZE:

3 thoughts on “Netflix Polska: Nadrabiamy wakacyjne zaległości – informacja prasowa

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...