Netflix Polska – nowe tytuły (22.05.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Biblioteka Netflix Polska powiększyła się dziś o 4 tytuły.

Pojawił się film David and Goliath / Dawid i Goliat (2015) oraz horrory Krampus: The Christmas Devil (2013), The Ouija Experiment (2011) i The Ouija Experiment 2: Theatre of Death (2015).

Polskich wersji językowych brak.

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Netflix Polska – nowe tytuły (22.05.2016)

  • porównywałem z ciekawości jak sytuacja z filmami wygląda w Niemczech jeśli chodzi o pozycje dla nich przetłumaczone. To jeśli chodzi przykładowo o filmy z 2015 i 2016 roku sytuacja jest taka sama jak u nas kino klasy C i dokumenty, tak wiec różowo nie jest. Jedynymi rejonami które ma nowości filmowe na netflixie sa USA, Kanada i Ameryki ŚR i Pd. W europie jest masakra niestety pod tym wzgledem. Moze sie cos zmieni w przyszłości ( miejmy nadzieje)

   • Prawa do nowości z najważniejszych wytwórni posiadają u nas Canal+ i HBO i pod tym względem raczej nic się nie zmieni.

 1. Newzem dnia to chyba powinna byc wiadomosc ze cos netflix kombinuje z napisami na smart tv. Mam Toshibę i mogę wybrać napisy w języku polskim. Napisy pojawiają się na tv nie na kazdej pozycji gdzie mozna wybrać jezyk polski ale jest sporo dzialajacych pozycji. Postęp jest.

  • Dość wiele potwierdzeń dziś się pojawiło, więc wpis się właśnie pojawił. Dobrze, że na różnych modelach różnych producentów to widać.

   Możecie sprawdzić datę aplikacji Netflix na swoich TV?
   Na Samsungu F5300 apka się nie zmieniła od stycznia a polskie napisy zaczęły się pojawiać.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...