Netflix Polska – nowe tytuły i polskie napisy (01.04.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

Zrzut ekranu 2016-04-01 o 01.25.47
Następujące produkcje zostały dziś dodane z polskimi napisami: Iverson (2014), All Work All Play (2015), Cyborg 009 VS Devilman (2015) oraz Codegirl (2015).

Same polskie napisy zostały dodane do występujących już w bibliotece produkcji: The Benchwarmers (2006), Kung Fu Elliot (2014), Old School (2003) oraz 1971 (2014).

Aktualizacja z godziny 12:01: Wszystkie sezony serialu Breaking Bad (2008) posiadają już polskie napisy. Także drugi sezon serialu Archer (2009) otrzymał polskie napisy w odcinkach 3-7 oraz 9 sezonu drugiego oraz 2 i 9 sezonu trzeciego – brakujące powinny zostać uzupełnione już wkrótce.

Aktualizacja z godziny 20:40: Polskie napisy trafiły do serialu Hatfields and McCoys (2012) oraz filmu Mission: Impossible III (2006). [Janek]

Aktualizacja z godziny 03:30: Cały drugi i trzeci sezon serialu Archer (2009) posiadają polskie napisy. [fifinho]

KOMENTARZE:

23 myśli nt. „Netflix Polska – nowe tytuły i polskie napisy (01.04.2016)

 1. Nowe pozycje , ale na razie bez polskiego tłumaczenia: fabularne -JFK, Don’t Say a Word, The Sentinel, Copycat, Joy Ride, Higd Crimes, A Time to Kill, This Boy’s Life, The Client, Sommersby, The Mambo Kings, The Sunchaser Entrapment i dokumentalne Death Row Dogs, Wildebeest Migration. Chyba to jeszcze nie wszystkie, jest więcej.

   • Widać, że naprawdę rozwijają propozycję w naszym kraju. Tak naprawdę czekam na spolszczenie dobrych filmów dokumentalnych BBC (nie zawsze miałam czas obejrzeć, a naprawdę niektóre warto), albowiem prawie wszystkie filmy już widziałam, co nie znaczy, że łatwiej jest wejść na NETFLIX i od razu masz co chcesz w zasięgu , niż odtwarzać coś z dysku lub z płyty. Ponieważ strona się rozwija, moja sugestia: może jakiś chat dla miłośników filmów, seriali? Dużo ludzi tu zagląda, może warto? To tylko moja sugestia.

   • Dzięki za sugestie. Chat to chyba dobry pomysł w tym stadium rozwoju strony. Sprawdzę co da się na szybko zrobić w tej kwestii.

   • Już jest na dole strony. No chyba, że inne miejsce byłoby wygodniejsze?

 2. szkoda, że netflix przystopował z dodawaniem pl lektora do filmów i seriali… mam nadzieję, że nie wyciągnęli wniosku po ostatnich wizytach u nas w stylu: Polacy wolą napisy, więc nie będziemy inwestowali w voice over…

  • mnie to tez bardzo martwi:( ja z netflixa korzystam głownie dla seriali, i brak postępów z lektorem w tym przypadku jest niepokojący, ostatnio do seriali i filmów dają same napisy, obawa że spotkanie z dziennikarzami i mogące wystąpić nieporozumienia mają na to wpływ jest spora ( netflix jako dubbing rozumiał lektora, a dziennikarze twierdząc że wolimy napisy zamiast dubbingu, niesłusznie mogli wprowadzić w błąd i i mamy wyłącznie napisy.) Pytanie czy opłaca się komuś płacic ok 50 zł za same napisy do seriali, ( nawet jeśli baza będzie coraz większa)?? skoro jest mnóstwo darmowej alternatywy. Oby zaczęli wersje audio uzupełniać do seriali, już mi nawet obojętnie czy lektor czy dubbing, byle była.

   • Netflix obiecał, że polskie audio też będzie dodawane. Zapewne napisy dostają najszybciej. Trzeba czekać…

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...