Netflix Polska – pierwszy odcinek serialu „Designated Survivor” (2016) dostępny

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

Designated SurvivorZgodnie z planem wydawniczym na listopad Netflix Polska dzisiaj swoją premierę ma:

Designated Survivor (2016) – serial – polskie napisy i lektor
Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

Dziś po godzinie 9 pojawił się w ofercie Netflix Polska pierwszy odcinek serialu pt.”Pilot”. Następne odcinki będą się pojawiać w odstępach tygodniowych, czyli co niedzielę.

Premiera serialu w Polsce była już wcześniej przekładana z 22.09.2016r. na 28.09.2016r, jednak ostatecznie dziś trafił on do oferty Netflix Polska.

KOMENTARZE:

19 myśli nt. „Netflix Polska – pierwszy odcinek serialu „Designated Survivor” (2016) dostępny

  • Weź sie puknij w główkę to nie jest netflix original tak samo jak black list czy VD swoje produkcje netflix wypuszcza w całych sezonach… Swoją droga ktoś wie kiedy u nas sie pojawi serial frontier

  • A co chcesz czekać na zakończenie emisji w USA do maja i dopiero wszystkie odcinki naraz? Nie bądź śmieszny.
   Jestem za tym, aby bardziej zainwestowali w nowe, nie pokazywane u nas seriale, jak np Bull, Macgyver, czy Timeless i pokazywali w systemie tygodniowym

 1. CIEKAWOSTKA: Na Netlfixie z IP UK na koncie zarejestrowanym w Polsce mam od razu pięć odcinków tego serialu (wyemitowanych już w TV w USA i w Kanadzie) z polskimi napsami i z lektorem. Dlatego piraci , którzy ogladają i zgrywają tym samym sposobem są górą …
  🙁

  • Na tym przykładzie najlepiej widać koncepcję licencjonowania seriali. Ale żeby nie było, że jesteśmy ciągle poszkodowani w tym względzie – serial The Expanse / Ekspansja (2015) mamy dostępny a USA, Kanada i Nowa Zelandia już nie.

   • A ktoś wie, co będzie z drugiem sezonem, którego premiera w USA w SyFy chyba ma być w styczniu 2017?

   • Offika, to nie jest żadne potwierdzone info, ale czytałam, że mają wypuszczać odcinki co tydzień, dzień po premierze. Oby 🙂

  • ciekaw jestem z czego to wynika, ze u nas z tak duzym opoznieniem wyladowal ten serial. Czy jakas polska stacja go emitowala? Czy po prostu wrzucili go do nas pozniej, bo mysleli, ze ludzie poleca do USA i tam sobie najpierw obejrza?

   • Dlatego ze 18 grudnia nastąpi przerwa na Netflixie, i powróci w 2017 i wtedy serial będzie emitowany następnego dnia po premierze w Stanach, tak jak jest teraz z Pamiętnikami, na takiej samej zasadzie będzie wypuszczana Czarna lista w 2017.

   • Co tu tłumaczyć. Nikt oprócz Netflixa i dysponenta danej treści nie wie jaki był przebieg negocjacji licencyjnych. Jakiś powód tego opóźnienia był i raczej nie była to zła wola. Opóźnianie premier nie jest także w interesie Netflixa. Dla premier ludzie wykupują abonamenty. Opóźnienie oznacza, że część nie wytrzyma i obejrzy dany serial na CDA zamiast wykupić abonament.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...