Netflix Polska – polskie napisy dostępne w następnych tytułach (20.04.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Netflix Polska udostępnił dziś polskie napisy w filmie Due Date (2010), Harold and Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) oraz w stand-upie komediowym Tom Segura: Mostly Stories (2016) – dzięki Stefan i PATRICO.

Aktualizacja z godz. 17:40: Polskie napisy dostępne od wczoraj też w całym 2. sezonie serialu Brooklyn Nine-Nine (2013) – dzięki kwolik.

Aktualizacja z godz. 21:50: Polskie napisy dostępne w filmie Reincarnated (2012) i w serialu przyrodniczym 72 Dangerous Animals: Australia (2014)  – dzięki Lukkop.

Aktualizacja z godz. 22:50: Polskie napisy trafią do serialu Suits (2011) – jest info o napisach w opisie tytułu, jednak jeszcze ich nie widać w konkretnych odcinkach. Zapewne serwery się synchronizują.

Aktualizacja z godz. 23:50: Polskie napisy trafiają powoli do serialu Degrassi: Next Class (2016) i są już dostępne w filmie Andaz Apna Apna (1994) – dzięki Lukkop.

KOMENTARZE:

18 myśli nt. „Netflix Polska – polskie napisy dostępne w następnych tytułach (20.04.2016)

 1. Love w 6 odcinku dostało polskie napisy. Długo to idzie, ale wygląda na to, że w końcu cały 1 sezon będzie miał napisy po naszemu.

 2. Według mnie liczba seriali z polską wersją dziś powiększyła się o 1 wczoraj było 90 dziś 91. Sprawdzałem na unogs.com.

 3. Porażka. Zacząłem wczoraj oglądać Love… Napisy skończyły się po kilku odcinkach. No to przeszedłem na Bloodline i tutaj obejrzałem tyko dwa odcinki, bo od trzeciego napisów brak…

  • Raportujcie to do supportu. Przecież oni nie zamawiają tłumaczeń do poszczególnych odcinków tylko do całych sezonów. To są błędy i trzeba bombardować support, żeby byli świadomi, że one istnieją.

   • Raportować oczywiście można ale moim zdaniem napisów nie ma do niektórych odcinków z powodu błędu, a z powodu tego, że jeszcze nie są gotowe. Zamówił Netflix napisy i są dodawane pojedynczo do kolejnych odcinków. I w sumie to lepiej, że do np. Love dodawane są napisy do mniej więcej jednego odcinka tygodniowo niż hurtem do całego sezonu wiele tygodni później.

 4. Kiedy napiszecie, że cały 2 sezon serialu Brooklyn 9-9 posiada już polskie napisy?
  Przecież wspominałem o tym wczoraj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...