Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 14 września 2019

Facebooktwitter


Oferta Netfllix Polska powiększyła się dziś o nowy film, a jeden film został dziś z niej usunięty.

Dzisiejsza premiera

Baby Blues (2012) | film | 1h40m | można pobrać | polska produkcja

Opis: Natalia jest 17 letnią młodą mamą mieszkającą ze swoją matką oraz synem Antosiem. Chciała mieć dziecko, gdyż uważała , że to “fajna sprawa” mieć kogoś do kochania, kogoś kto odwzajemni tą miłość. Wszystko się zmienia, gdy matka Natalii postanawia wyjechać dając tym samym córce szanse na “normalne życie”. [themoviedb.org]

W rolach głównych: Magdalena Berus, Klaudia Bulka, Nikodem Rozbicki

Gatunki: Dramaty, Filmy polskie, Dramaty polskie, Kino niezależne
Kategorie: Wzruszające

Obsada: Magdalena Berus, Klaudia Bulka, Nikodem Rozbicki, Michal Trzeciakowski, Magdalena Boczarska, Renata Dancewicz, Danuta Stenka, Jan Frycz, Katarzyna Figura, Mateusz Kosciukiewicz

Opis dystrybutora: Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych „Galerianek”, przedstawia historię 17-latki, która zostaje matką.

„Bejbi blues” to kolejny – po „Sali samobójców” i „Jesteś Bogiem” – wnikliwy, poruszający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych.

17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była „wpadka”. Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze swoim chłopakiem Kubą (Nikodem Rozbicki) próbują podołać obowiązkom rodziców, choć sami jeszcze na dobre nie dorośli.
Natalia chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania.

W obsadzie, podobnie jak w „Galeriankach”, Kasia Rosłaniec postawiła na młodych debiutantów. Natalię zagrała niezwykle utalentowana Magdalena Berus, która po roli w „Bejbi blues” wystąpiła u boku Jakuba Gierszała w filmie Jacka Borcucha “Nieulotne”. Wspierają ją inne młode talenty – Klaudia Bułka, Nikodem Rozbicki i Michał Trzeciakowski. Obsadę uzupełniają gwiazdy: Magdalena Boczarska („Różyczka”), Mateusz Kościukiewicz („Wszystko co kocham”), Katarzyna Figura („Yuma”), Renata Dancewicz („Pułkownik Kwiatkowski”), Danuta Stenka („PitBull”) i Jan Frycz („80 milionów”).

Na przebojowej ścieżce dźwiękowej „Bejbi blues” m.in.: Die Antwoord, Anna Patrini, Cyberpunkers, Steve Aoki ft. Beetroots, Gypsy Pill, Gówno, Dick4Dick i Liroy.
Światowa premiera filmu miała miejsce podczas jednej z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez poświęconych kinematografii — Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto 2012.


Film usunięty

My Little Pony Equestria Girls: Legend of Everfree / My Little Pony: Equestria Girls – Legenda Everfree (2016)
film – 1g13m – 6,36/10 – polskie i dubbing

Po dramatycznych wydarzeniach na Igrzyskach Przyjaźni, uczniowie Canterlot wybierają się na spokojny, wypoczynkowy obóz Everfree. Equestria Girls są bardzo podekscytowane. Jedynie Twilight Sparkle czuje niepokój spotęgowany koszmarnymi snami o tajemniczej Midnight Sparkle. Jednocześnie zaczynają się w niej budzić magiczne moce. Sunset uważa, że to wspaniałe, jednak Twilight obawia się, że ma to coś wspólnego z Midnight Sparkle i prosi Sunset, aby nikomu nie zdradzała jej sekretu. Obozowicze poznają legendę Everfree – historię o duchu natury, Gaji Everfree, która utrudnia życie ludzi wkraczających na teren jej lasu. W obozie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Twilight jest przekonana, że to jej wina, choć wszyscy obozowicze uważają, że to sprawka ducha natury. [themoviedb.org]

Netflix: Nowy serial oryginalny DAYBREAK – mamy pierwsze zdjęcia

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner