Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (28.09.2018)

Facebooktwitter

netflix-Dobre Miejsce-s2-bg-1Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na wrzesień 2018r. dziś swoją premierę mają nowe sezony seriali:

pierwszy odcinek 3. sezonu The Good Place / Dobre Miejsce (2016) – serial, sezon 1-3 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

W wyniku zbiegu okoliczności skupiona na sobie Eleanor Shellstrop trafia po śmierci do Dobrego Miejsca. Pragnie tam pozostać, więc postanawia zostać lepszym człowiekiem.

W rolach głównych: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper
Obsada: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper, Jameela Jamil, D’Arcy Carden, Manny Jacinto
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Dziwaczne, Błyskotliwe
Twórca: Michael Schur

W tym niebiańskim serialu komediowym, który zdobył nagrodę Critics’ Choice, występują Kristen Bell i Ted Danson.

 

Sezon 1: Eleanor Shellstrop była za życia złą osobą, ale po śmierci niespodziewanie trafiła do dobrego miejsca. Teraz musi udowodnić, że dobrze trafiła.

Sezon 2: Eleanor w ostatnim sezonie poznała szokującą prawdę o Dobrym Miejscu. Teraz musi zapomnieć o tym, co się wydarzyło, i zacząć swoje życie po śmierci na nowo.

Latające śmieci, olbrzymie owady, wielka dziura… życie po życiu to nie zawsze raj. Teraz czas na rundę nr 2.

Sezon 3: Dzięki reinkarnacji Eleanor i jej przyjaciele wracają na Ziemię. Mają teraz kolejną szansę na podjęcie decyzji, które pozwolą im się znaleźć w Dobrym Miejscu.

S3:O1 – 1. Odcinek 1 – 44 min
netflix the good place S3E1

Z powrotem na Ziemi, z całkiem wyczyszczoną pamięcią, Eleanor i Chidi nawiązują nić porozumienia po dramatycznych przejściach. Michael nagina zasady nowego eksperymentu.

 

Następny odcinek zadebiutuje w ofercie Netflix Polska 5 października 2018r.


netflix Reboot The Guardian Code S22 sezon Reboot: The Guardian Code (2018) | serial, sezon 1-2 | 7+ |  UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i dubbing

Czworo młodych cybersuperbohaterów, przed którymi technologia nie ma tajemnic, doskonali swoje umiejętności i prowadzi tajne misje, aby ocalić świat.

W rolach głównych: Ty Wood, Ajay Friese, Gabriel Darku
Obsada: Ty Wood, Ajay Friese, Gabriel Darku, Sydney Scotia, Hannah Vandenbygaart, Timothy E. Brummund, Bob Frazer, Octavian Kaul, Nicholas Lea, Kirsten Robek, Alex Zahara, Stephi Chin-Salvo
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Kategorie: Emocjonujące
Twórca: Michael Hefferon

W nowej wersji słynnego serialu emitowanego w latach 1994—2002 oglądamy połączenie gry aktorskiej z animacją.

 

Sezon 1: Czworo młodych cybersuperbohaterów, przed którymi technologia nie ma tajemnic, doskonali swoje umiejętności i prowadzi tajne misje, aby ocalić świat.

Sezon 2: Megabyte, Hexadecima i Sourcerer wciąż sieją spustoszenie. Przed Strażnikami szykuje się nowy sezon pełen zagrożeń oraz wielkich niespodzianek.

Sourcerer wraca i tym razem nie da się tak łatwo powstrzymać — Vera i Strażnicy będą musieli bardzo się postarać, aby ocalić świat i pokrzyżować jego straszliwe plany.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner