Październik 2018 w ofercie HBO GO Polska – nowe filmy i seriale – zwiastuny, opisy i lista premier

Facebooktwitter

HBO GO Czarna Pantera
Jesień z HBO GO będzie pełna premier filmowych i nowych seriali. Jednym z nich jest Ślepnąc od świateł, czyli najnowsza polska produkcja HBO Europe na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego. To opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie. W HBO GO od razu pojawią się wszystkie odcinki serialu.

Październik w HBO GO rozpocznie się od sporej dawki nowych seriali, a wśród nich znajdą się dwa kolejne sezony Teorii wielkiego podrywu (sezon VII oraz VIII), tajemnicza historia kobiety, która straciła pamięć i nie wie, skąd na jej ciele wzięły się tatuaże będące mapą zbrodni – to w serialu Blindspot: Mapa zbrodni (sezon I oraz II), czy chociażby Znajdź mnie w Paryżu, czyli historia ambitnej baletnicy o arystokratycznych korzeniach, która niespodziewanie przenosi się w czasie do XX wieku.

W połowie miesiąca do serwisu premierowo dodane zostaną także kolejne produkcje HBO –  trzeci już sezon węgierskiego serialu HBO Europe o niezwykle bogatej rodzinie Miklósi, która na nowo układa sobie życie – Złote życie oraz najnowszy serial komediowy HBO autorstwa Leny Dunham oraz Jenni Konner pt. Kemping o niby niepozornym, urodzinowym wypadzie na łono natury. W rolach głównych wystąpią tu Jennifer Garner oraz David Tennant. W październiku nie zabraknie również nowych historii dla miłośników mrocznych klimatów – Wampiry: Dziedzictwo to nowy serial będący kontynuacją losów bohaterów Pamiętników wampirów i The Originals.

Kinomani znajdą nowe znakomite filmy, a wśród nich między innymi polską komedię Atak paniki w reżyserii Pawła Maślony z Arturem Żmijewskim, Magdaleną Popławską, Dorotą Segdą i Grzegorzem Damięckim, Czarną panterę – pierwszą w historii wysokobudżetową produkcję, której głównym bohaterem jest czarnoskóry heros, nowy film HBO Moja kolacja z Hervé z Peterem Dinklagem i Jamiem Dornanem, a także jeden z najgłośniejszych filmów zeszłego roku – Tamte dni, tamte noce wyróżniony Oscarem w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany.

Najmłodsi widzowie znajdą również dla siebie coś nowego na jesienne popołudnia i weekendy. Będą mogli wybierać w animacjach Disneya, takich jak historia jednej z najbardziej znanych wróżek – Dzwoneczek czy Dzwoneczek i uczynne wróżki, a także opowieść o pewnym zakochanym chłopaku, który znajduje magiczną lampę spełniającą życzenia – Aladyn. Dzieci, które uwielbiają Bob Budowniczego na pewno ucieszą się także z kolejnego sezonu jego przygód.

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się około 800 filmów i ponad 200 seriali.

Więcej o wybranych pozycjach z oferty HBO GO w październiku:

 

KOMENTARZE:

3 komentarze do “Październik 2018 w ofercie HBO GO Polska – nowe filmy i seriale – zwiastuny, opisy i lista premier

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner