Październik 2018 w ofercie Showmax Polska – zwiastuny i lista premier filmów oraz seriali

Facebooktwitter

Nareszcie, nadeszła jesień! Pora, w której niedobory słońca rekompensuje naturalne przyzwolenie na zawinięcie się w koc i wielogodzinne oglądanie ulubionych seriali w domowym zaciszu. Deszczowa aura i nadchodzące Halloween sprzyja również seansom grozy, dlatego w październiku na Showmax nie zabraknie propozycji na wieczorne maratony strachu.

Poza kultowymi adaptacjami filmowymi powieści Kinga, Carrie (wersja z 1976 i 2014 roku), na widzów czeka również słynny Świt żywych trupów oraz drugi sezon serialu Channel Zero, będącego ekranizacją internetowychj creepypast. Na przełamanie grozy humorem, Showmax przygotował wyczekiwany z niecierpliwością, trzeci sezon Egzorcysty wraz z zaskakującym komedio-horrorem Mordercze klowny z kosmosu.

Do biblioteki Showmax w październiku 2018r. trafia również drugi sezon Stacji Berlin, a na tym nie koniec! Zobacz, co jeszcze czeka na Ciebie w nadchodzącym miesiącu na Showmax.

Creepy-jesień z Showmax – październikowe premiery:

 

EGZORCYSTA, sezon 3 – Premiera: 31 października

Showmax Egzorcysta - 3 sezon

Piekielnie zabawna i diabelsko niepoprawna seria przygód Bogdana Bonera rozpoczyna się na nowo! Co Bartosz Walaszek przygotował dla widzów w kolejnym sezonie kultowego formatu?

W noc poprzedzającą 1 listopada na straży wrót do świata żywych staje Egzorcysta, który  za drobną opłatą każde diabelstwo odsyła z powrotem do piekieł! Gdyby nie on, mało kto odważyłby się wyjść targować o znicze w obawie przed czyhającymi za rogiem strzygami. Jednak dzięki Bonerowi wszyscy, szykujący się w tym roku na grobbing, mogą czuć się bezpieczni!  Egzorcysta zawodowo stawia czoła mrocznym cholerstwom. Zwłaszcza w Halloween roboty ma od “licha”! W trzecim sezonie animacji Walaszka, ojca Blok Ekipy i Kapitana Bomby, nie zabraknie nagłych wezwań, nowych wyzwań i wyzwisk… od zmór nieczystych!

 

CARRIE (1976) (2013) – Premiera: 18 października

Carrie 2013 - Showmax

Ekranizacja pierwszej powieści Stephena Kinga, która zapewniła początkującemu pisarzowi rozgłos i opinię autora literatury grozy. Do najgłośniejszych adaptacji filmowych powieści należy ta, zrealizowana przez Briana De Palmę w 1976 r., w której zadebiutował John Travolta, oraz wersja wyreżyserowana w 2013 r. przez Kimberly Peirce. Oba filmy do zobaczenia na Showmax w październiku!

Carrie to cicha, nieśmiała nastolatka z małego miasteczka w stanie Maine. Wychowywana przez paranoicznie religijną i nadopiekuńczą matkę, nieraz musi znosić jej absurdalne wymysły. W szkole również nie ma łatwo – Carrie jest lekceważona i prześladowana przez rówieśników. Pewnego dnia odkrywa w sobie zdolności do przesuwania przedmiotów siłą woli, co w efekcie prowadzi  do tragicznych konsekwencji.

 

KOMENTARZE:

4 komentarze do “Październik 2018 w ofercie Showmax Polska – zwiastuny i lista premier filmów oraz seriali

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner