Październik 2018 w ofercie Showmax Polska – zwiastuny i lista premier filmów oraz seriali

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

 

CHANNEL ZERO: NO-END HOUSE, sezon 2 – Premiera: 11 października

Showmax Channel Zero No-End House

Historie z dreszczykiem, opowiadane zwykle przy ognisku, w Channel Zero nabierają realnego wymiaru. Tutaj strach uderza dobitniej, a obrazy serwowane przez twórców nieraz staną na przeszkodzie do spokojnego snu. Ten serial obudzi w Tobie najgłębiej skrywane lęki.

Kolejna odsłona serialu, stanowiącego ekranizację znanej z Internetu creepypasty – przyprawiającej o dreszcz historyjki umieszczonej w sieci. W drugim sezonie główną rolę odgrywa grupa nastolatków, którzy w poszukiwaniu przygody decydują się wejść do mrocznego domu, owianego złą sławą. No-End House, jak nazywają go w opowieściach lokalni mieszkańcy, to budynek, który teoretycznie nie ma końca. Żądni wrażeń licealiści uznają te pogłoski za czcze gadanie, mające ostudzić ich entuzjazm. W chwili, gdy przekraczają próg domu, zmuszeni są pożegnać się nie tylko ze swoim dotychczasowym życiem, ale i rzeczywistością, do której przywykli w normalnym świecie… Od teraz ich wspomnienia, doświadczenia i przekonania stanowić będą wyłącznie pożywkę dla strachu, który w każdym z odwiedzanym w domu pomieszczeń przyjmuje inną formę.


ŚWIT ŻYWYCH TRUPÓW – Premiera: 18 października

Showmax Świt żywych trupów

Współczesna wersja filmu George`a A. Romero z 1978 r. „Świt żywych trupów” jest kontynuacją historii ukazanej w „Nocy żywych trupów”. Akcja filmu rozgrywa się bowiem tuż po nocnym ataku krwiożerczych zombie, których rzesze rosną w siłę w zastraszającym tempie i zmniejszają szansę ludzkości na przeżycie.  

Nieświadoma zagrożenia Ana wraca do swojego domku na przedmieściach późnym wieczorem. Już następnego poranka staje z niebezpieczeństwem twarzą w twarz, gdy śpiący u jej boku mąż zostaje brutalnie zaatakowany przez małą dziewczynkę przemienioną w zombie. Ana ucieka z domu i niebawem spotyka grupę ocalałych ludzi: pielęgniarkę, policjanta, młode małżeństwo oczekujące dziecka oraz sprzedawcę. Wszyscy oni łączą siły mierząc się z przybierającą na sile plagą zombie, które otaczają ich z każdej strony. Wspólnie opracowują plan, aby uciec z zaatakowanego przez umarlaki miasta.

 

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Październik 2018 w ofercie Showmax Polska – zwiastuny i lista premier filmów oraz seriali

  1. Jak przy takiej ofercie mozna mowic ze netflix jest slaby :D:D:D:D przeciez to kpina showmax ma 750 pozycji miesiecznie ucieka okolo 100 a dodaja ze 30

  2. Nikt w Internecie nie pisze o tym, że Showmax usunął Sezony Agentów Tarczy od 1 do 4. Zrobili to po kryjomu bez uprzedzenia zawczasu. Tak się tym chwalili, jak dodawali, a teraz lipa. Ktoś wie, czy jakiś inny VOD przejmie Agentów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...