Showmax Polska: Ekoenergia Izy Miko wypełniła scenę SNL Polska, Natalia Przybysz wykonała utwory z albumu Światło nocne

Facebooktwitter

GRAFIKA_SNL_IZA_MIKO (2) MIN-1Iza Miko w SNL Polska śmiała się z plotek, mówiących o niej jak o ekoświrusce. Na scenie muzycznej wystąpiła Natalia Przybysz. Co jeszcze działo się w przedostatnim już odcinku programu?

Jestem weganką i rozmawiam z warzywami. No ale w jaki inny sposób mam poznać chłopaka? Ustalmy, która z Was nigdy nie była podrywana przez buraka? – śmiała się na scenie SNL Polska Iza Miko. To nie jedyne nawiązanie do przypisywanych jej cech szalonej ekoaktywistki, jakie pojawiło się w programie. Aktorka wystąpiła również jako doktor Kadziewicz – niekonwencjonalna ginEKOlożka. Jednak prawdziwie hollywoodzka rola czekała na Izę u boku Kamila Prubana w skeczu opowiadającym o pierwszym razie agenta 007. W odcinku nie zabrakło też wartości edukacyjnej – w ogłoszeniu społecznym #PIŁEŚ?NIEPISZ!!! aktorzy przed kamerą opowiadali o swoich doświadczeniach związanych z pisaniem po pijaku.

Widzów niezmiennie bawiło również wyraźne odniesienie do aktualnej sytuacji politycznej i wystąpienia Jarosława Kaczyńskiego z okazji 95. miesięcznicy. Głośnym śmiechem nagrodzony został też skecz Niedziela bez handlu, ukazujący jak wyglądać może życie rodzinne przeciętnego Kowalskiego odkąd obowiązuje nowa ustawa.

W cotygodniowym podsumowaniu wydarzeń – Weekend Update – gościem specjalnym  Laury Breszki i Kamila Prubana był „Radosław Majdan”, który w znanym wyłącznie sobie języku opowiadał o swoich przeżyciach w programie Iron Majdan. Celebryta zdradził wiele pikantnych szczegółów zza kulis głośnej produkcji.

Na scenie muzycznej programu wystąpiła Natalia Przybysz. Piosenkarka wykonała hitowe utwory Dzieci malarzy i Światło nocne pochodzące z najnowszej płyty o tym samym tytule.

Cały odcinek z udziałem Izy Miko i Natalii Przybysz można obejrzeć już na www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

Kanał YouTube SNL Polska: https://www.youtube.com/SNLPolska
Oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/SNL.Polska/
Oficjalny Instagram: https://www.instagram.com/snlpolska/

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (12.03.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (12.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner