Showmax Polska: Nowy odcinek SNL Polska z Michałem Pirógiem i Julią Marcell

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Michał Piróg_SNL Polska (1)Już jutro o godz. 21.00 premiera nowego odcinka SNL Polska na żywo z Warszawy – do obejrzenia za darmo na YouTube SNL Polska (https://www.youtube.com/SNLPolska) lub na stronie www.showmax.com, również dla niezarejestrowanych użytkowników.

W roli prowadzącego odcinek zobaczymy Michała Piróga – jednego z najsłynniejszych tancerzy, choreografów i postaci medialnych w Polsce. Gwiazdą muzyczną odcinka będzie wszechstronnie utalentowana artystka – Julia Marcell, która zagra dwa utwory.

Od tygodnia SNL Polska jest na ustach wielu! Skecze z udziałem obsady i prowadzącego poprzedniego odcinka – Piotra Adamczyka, takie jak „Milion w narodzie” czy reklama leku ASAP na dotrzymanie „dedlajnów” w pracy, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Zobaczyć je można na oficjalnym kanale https://www.youtube.com/SNLPolska. Teraz czas na nowe skecze i parodie, które ponownie mają szanse rozbawić publiczność do łez. W nowym odcinku prowadzącym będzie Michał Piróg, który razem z obsadą SNL Polska, zaprezentuje się w odsłonie, o jakiej nie śniło się nawet największym śmiałkom.

Michał Piróg – tancerz, choreograf, jeden z najsłynniejszych medialnych postaci w Polsce. Sam określa siebie jako „niezbyt wyrośniętego, żydowskiego geja z Kielc”, który zafascynowany teledyskami Madonny postanowił podbić świat. Udało mu się z pewnością podbić świat telewizyjny – na koncie ma prowadzenie takich programów, jak „Top Model”. Był również jurorem w programie „You can dance – po prostu tańcz”. Świetnie poradził sobie też z wyzwaniami, które stawiano uczestnikom programu „Azja Express” – zakwalifikował się do finału. Michał to też aktywista społeczny, zaangażowany w walkę o prawa środowisk LGBT w Polsce.

Julia Marcell – nagrodzona Paszportem Polityki polska piosenkarka na stałe mieszkająca w Berlinie. Nie stroni od mieszania gatunków i eksperymentowania: gra na pianinie, gitarze elektrycznej, a w jej muzyce usłyszeć można również instrumenty smyczkowe i elementy elektroniki. Julia śpiewa o dorastaniu, wspomnieniach, często roztaczając melancholijny klimat, choć nie brakuje jej też poczucia humoru.

Po zakończeniu transmisji na YouTube i stronie www.showmax.com odcinek można obejrzeć rejestrując się w serwisie www.showmax.com. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku.  W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

O formacie SNL
SNL to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego.

Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.

Kanał YouTube SNL Polska
https://www.youtube.com/SNLPolska

Fan page
https://www.facebook.com/SNL.Polska/

O Showmax
Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły nawet bez dostępu do internetu. Serwis można wypróbować za darmo przez 14 dni, rejestrując się na www.showmax.com.

Źródło: Materiały prasowe serwisu Showmax Polska.


Czytaj również:

Premiera 2. sezonu serii „The Grand Tour” (2016) w ofercie Amazon Prime Video

Premiery w ofercie Netflix Polska (08.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...