Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (28.09.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]

 

netflix Chefs Table S5
Chef’s Table (2015)
| serial, części 1-5 | 16+ | 8,71/10 | UHD/4K/HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Nominowany do Emmy serial prezentujący gwiazdy sztuki kulinarnej z całego świata, które nowatorskimi daniami i deserami wyznaczają trendy w ekskluzywnej gastronomii.

Gatunki: Seriale i programy, Seriale dokumentalne, Seriale kulinarne i podróżnicze, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne
Twórca: David Gelb

Restauracje 11 szefów kuchni przedstawionych w tym serialu znalazły się na liście 50 najlepszych restauracji świata.

 

Cześć 1: Sezon pierwszy odkrywa kulisy pracy sześciu największych szefów kuchni na świecie w ich własnych restauracjach w różnych zakątkach globu.

Cześć 2: Tych sześciu niepokornych kucharzy to ludzie z poczuciem misji. Ale nie jest nią jedzenie. Nie są nią też restauracje. A już na pewno nie jakiekolwiek reguły kulinarne.

Cześć 3: Zobacz buddyjską świątynię od kuchni, odwiedź restauracje uhonorowane gwiazdką Michelin i poznaj sześcioro odważnych szefów, którzy kierują sztukę kulinarną na nowe tory.

Cześć 4 Desery: Ten sezon programu skupia się na deserach. Czterej mistrzowie cukiernictwa podają dekadenckie smakołyki, proponują odważne nowe smaki i opowiadają swoje historie.

Cześć 5: W tym sezonie poznamy czterech nowatorskich szefów kuchni, którzy dokonują kulinarnych rewolucji w Filadelfii, Stambule, Bangkoku i Barcelonie.

Czworo szefów kuchni, Albert Adrià, Bo Songvisava, Musa Dagdeviren i Cristina Martínez, zaprasza w podróż po sieci relacji łączących rodzinę, kulturę i jedzenie.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...