Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – „Córka boga”, „Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty” i „Już mnie tu nie ma”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o dwa nowe seriale i jeden film. Jeden film został przeznaczony do usunięcia z oferty w dniu 3 czerwca 2020r.

Dzisiejsze nowości

Córka boga (2019) | film | 1g36m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Dorastająca dziewczyna żyjąca w poligamicznej sekcie zaczyna mieć przerażające wizje i z coraz większym niepokojem patrzy na tajemniczego lidera stojącego na czele kultu.

W rolach głównych: Raffey Cassidy, Michiel Huisman, Denise Gough

Gatunki: Filmy irlandzkie, Horrory, Thrillery, Kino niezależne
Kategorie: Mrożący krew w żyłach, Mroczny

Wyprodukowany przez twórców oscarowego hitu „Whiplash”, najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej – jednej z najciekawszych i najczęściej wyróżnianych współczesnych polskich reżyserek, autorki wielokrotnie nagradzanych obrazów „Twarz”, „Body/Ciało”, „W imię…”, „Sponsoring” i „33 sceny z życia”. „Córka boga” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny o wychowanej w sekcie dziewczynie, która zaczyna podważać nauki duchowego guru. Mroczna opowieść o przebudzeniu, buncie i sile kobiecej solidarności. W roli głównej wschodząca gwiazda Hollywood – Raffey Cassidy, znana z występów w filmach „Kraina jutra”, „Vox Lux”, „Zabicie świętego jelenia” oraz „Królewna Śnieżka i Łowca”. Partnerują jej: Michiel Huisman, gwiazdor serialowych hitów „Gra o tron” i „Nawiedzony dom na wzgórzu” oraz Denise Gough, mająca na koncie role w filmach „Robin Hood” i „Też go kocham”. Za niezwykle sugestywne i budujące nastrój grozy zdjęcia odpowiada stały współpracownik reżyserki – Michał Englert. „Córka boga” to pierwszy anglojęzyczny tytuł w karierze Małgorzaty Szumowskiej. Jego światowa premiera odbyła się na MFF w Toronto.

Nastoletnia Selah (Raffey Cassidy) urodziła się i wychowała w tajemniczej sekcie składającej się z kobiet i sprawującego nad nimi władzę absolutną przywódcy, nazywanego Pasterzem (Michiel Huisman). Mężczyzna jest jednocześnie strażnikiem, nauczycielem i kochankiem kobiet, które dzielą się na żony i córki. Razem żyją w oddalonej od społeczeństwa komunie, nie uznającej nowoczesnej technologii. Choć Selah została wychowana jako córka Pasterza, już wkrótce przejdzie rytuał, dzięki któremu stanie się jego żoną. Seria koszmarnych wizji i wstrząsających objawień sprawia jednak, że dojrzewająca dziewczyna zaczyna kwestionować otaczającą ją rzeczywistość i swoją lojalność wobec niebezpiecznego guru.

Netflix filmy I’m No Longer Here / Już mnie tu nie ma (2019)
film – 1g52m

Wskutek zatargu z lokalnym meksykańskim gangiem 17-letni Ulises musi opuścić swoją kochającą tańczyć cumbię ekipę i uciec do USA.

W ofercie od: 2020-05-27

W rolach głównych: Juan Daniel García, Angelina Chen, Jonathan Espinoza

Gatunki: Filmy meksykańskie, Dramaty, Kino niezależne, Filmy muzyczne i musicale
Kategorie: Oszczędny w środkach, Mocny

Netflix filmy Jeffrey Epstein: Filthy Rich / Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty (2020)
serial

Serial dokumentalny przybliżający historie ofiar Jeffreya Epsteina i pokazujący, jak ten przestępca seksualny używał fortuny i wpływów w swojej potwornej działalności.

W ofercie od: 2020-05-27

Miniserial

Sezon 1.: 4 odcinki od 27.05.2020 – Serial dokumentalny przybliżający historie ofiar Jeffreya Epsteina i pokazujący, jak ten przestępca seksualny używał fortuny i wpływów w swojej potwornej działalności.

Gatunki: Dokumenty o prawdziwej zbrodni, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne, Dokumenty kryminalne
Kategorie: Prowokacyjny, Śledczy

Film dostępny tylko do 2 czerwca 2020

Acapulco La vida va (2016)
film – 1g29m – polskie napisy

Trzech wiekowych przyjaciół jedzie do Acapulco, niby w poszukiwaniu dawnej miłości jednego z nich. Prawdziwy powód wyprawy jest jednak bardziej zaskakujący.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

🌳🌲 🌳Czerwcowe premiery na Netflix 🌳🌲🌳

Co oglądać w Dzień Dziecka? Propozycje od HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner