Netflix Polska: Premiery w ofercie – 26 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy stand-up oraz dwa nowe sezony serialu animowanego Przygody Kota w butach.

Dzisiejsze nowości

Vir Das: For India (2020) | film, stand-up | 1g15m | 16+ | UHD, 4K |  polskie napisy

Opis Netflix:: Od ksiąg Wedy przez Vasco da Gamę po bezsensowne fabuły bollywoodzkich filmów — komik Vir Das prezentuje historię Indii ze swojej niepowtarzalnej perspektywy.

W rolach głównych: Vir Das

Gatunki: Prześmiewcze programy komediowe, Stand-upy, Komedie, Komedie polityczne, Mroczne komedie
Kategorie: Błyskotliwy, Prześmiewczy5. i 6. sezon Przygody Kota w butach / The Adventures of Puss in Boots (2015) | serial animowany, sezon 1-6 | 7,69/10 | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: W tym komediowym serialu familijnym śledzimy przygody najwspanialszego na świecie kociego wojownika, kochanka i konesera mleka, który odwiedza egzotyczne miejsca.

Jayma Mays, znana z serialu „Glee”, użycza głosu Dulcynei w tym serialu komediowym utrzymanym w klimacie „Shreka”.

 

Sezon 1.: 15 odcinków – Bohaterski kot strzeże ukrytego miasta San Lorenzo przed poszukiwaczami skarbów. Na przeszkodzie temu łowcy przygód może stanąć tylko… kłaczek! ​

Sezon 2.: 11 odcinków – Kot w Butach podąża za głosem serca do tajemniczego miasteczka. Gdy odwraca chroniące je zaklęcie, postanawia zostać jego obrońcą i przywrócić mu dawną moc.

Sezon 3.: 13 odcinków od 05.06.2018 – Miasteczku San Lorenzo zagraża poważne niebezpieczeństwo. Zawadiacki Kot w Butach musi zebrać armię kumpli, którzy pomogą mu stawić czoła przeciwnościom.

Sezon 4.: 13 odcinków od 02.06.2018 – W czwartym sezonie serialu futrzasty i awanturniczy bohater przeżywa kolejne niesamowite przygody, poszukując przerażającego przeciwnika.

Sezon 5.: 13 odcinków od 26.01.2019 – Po pokonaniu Krwawego Wilka całe miasteczko oddycha z ulgą — ale sielanka nie trwa długo, bo wkrótce z magicznego portalu wyskakują istoty z innego świata.

Sezon 6.: 12 odcinków od 26.01.2019 – Kiedy już wydawało się, że Kot i jego przyjaciele rozwiązali problemy San Lorenzo, pojawił się nowy kłopot i wstrząsnął całym miasteczkiem!

W rolach głównych: Eric Bauza, Jayma Mays, Grey DeLisle

Gatunki: Seriale dla dzieci, Seriale komediowe, Telewizyjne kreskówki, Filmy dla dzieci ze zwierzętami
Kategorie: Zwariowany


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 26 stycznia 2020

Premiera serialu „Star Trek: Picard” w ofercie Amazon Prime Video Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner