Netflix Polska prezentuje kolejny zwiastun 4. sezonu serialu “Black Mirror / Czarne lustro” (2011) – Krokodyl

Facebooktwitter

netflix-black-mirror-bg-1Wczoraj Netflix Polska zaprezentował oficjalny zwiastun jednego z sześciu odcinków nowego sezonu serialu Czarne lustro – Arkangel. Dziś wieczorem Netflix zaprezentował zwiastun odcinka Krokodyl / Crocodile.

„Crocodile”
Obsada: Andrea Riseborough (Birdman, Bloodline), Andrew Gower (Outlander), Kiran Sonia Sawar (Murdered By My Father)

Reżyseria: John Hillcoat (Psy mafii, Gangster)
Scenariusz: Charlie Brooker

O serialu Czarne Lustro
Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Black Mirror /  Czarne lustro (2011) – serial, sezon 1-3 – 16+ – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.9/10

Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki.

W rolach głównych: Bryce Dallas Howard, Alice Eve, Michael Kelly
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórca: Charlie Brooker

W tym kultowym już serialu można zobaczyć takie gwiazdy, jak Bryce Dallas Howard, Kelly Macdonald i Jon Hamm.

Sezon 1: Serial ukazujący rzeczywistość ludzi, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami rozwoju cywilizacji. Implanty pamięci to dla nich codzienność.

Sezon 2: W drugim sezonie bohaterami będą m.in. osoba uzależniona od mediów społecznościowych oraz kobieta, której życie jest spektaklem na żywo.

Sezon 3: Futurystyczne opowieści o m.in. kochankach poznających się w niezwykłym raju, dokuczliwych SMS-ach i niepokojącej aplikacji społecznościowej.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (26.11.2017)

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (25.11.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner