Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun [HD] 2. sezonu serialu „Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage” (2016) – premiera już 22 czerwca 2018r.

Facebooktwitter

netflix-marvel luke-cage-bg1-1
Netflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun [HD] 2. sezonu serialu „Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage” (2016), który zadebiutuje w ofercie 22 czerwca 2018r.

Oczyszczony z podejrzeń Luke Cage zdobywa wśród mieszkańców Harlemu status prawdziwej sławy. Jego reputacja wprawdzie go wyprzedza, ale większe zainteresowanie oznacza konieczność zacieklejszej walki ze złem i zrewidowania własnych możliwości. Pojawienie się nowego, potężnego wroga sprawia, że Luke zaczyna balansować na cienkiej linii, która oddziela bohaterów od złoczyńców.

Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage (2016) – serial, sezon 1 –  9,33/10 – UHD/4K/HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.5/10

Zakapturzony i niezniszczalny były więzień walczy o dobre imię i ocalenie swojej dzielnicy. Nie szukał pretekstu do walki, ale ludzie potrzebują bohatera.

W rolach głównych: Mike Colter, Alfre Woodard, Rosario Dawson
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Cheo Hodari Coker

Luke Cage trafił na listę 100 postaci komiksowych wszech czasów w rankingu internetowego giganta rozrywki IGN.

 

Sezon 1: Luke Cage, kuloodporny obrońca Harlemu, zwalcza skorumpowaną policję, bezwzględnych gangsterów i demony ze swojej przeszłości.

Luke Cage nie prosił się o rolę superbohatera. Jednak zło rozpanoszyło się w jego mieście, a kto poradzi sobie z nim lepiej niż facet o nadludzkiej sile?

Harlem ma własnego suberbohatera. Ma mięśnie jak ze stali. Kule się go nie imają. I naprawdę lubi bluzy z kapturem.

Luke Cage jest wielki, odważny i kuloodporny. Ale nie nazywajcie go bohaterem. On tylko odbija dzielnicę z rąk brutalnych bandytów i skorumpowanych policjantów.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (07.05.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (06.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun [HD] 2. sezonu serialu „Marvel’s Luke Cage / Marvel: Luke Cage” (2016) – premiera już 22 czerwca 2018r.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner