Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (06.05.2018)

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 14 odcinek 3. sezonu serialu:

Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O14 – 14. Płomienne pożegnanie – 41m

Winn nawiązuje kontakt z matką, która dawno temu go opuściła, a ta zdradza mu tajemnicę dotyczącą jego przeszłości. Alex jest zaskoczona zachowaniem Myr’nna.

Kolejne odcinki będą się pojawiać w ofercie co poniedziałek.


Dziś swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma również nowy, 12 odcinek serialu:

netflix-The Joel McHale Show with Joel McHale-s1-bg-1

The Joel McHale Show with Joel McHale (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.3/10

Gorące niusy i najnowsze trendy. Popkultura, skecze, media społecznościowe… Wszystko to — i o wiele więcej — w nowym cotygodniowym programie Joela McHale’a.

W rolach głównych: Joel McHale
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Najlepsze z sezonu 1: Joel McHale jest gospodarzem programu komediowego, w którym co tydzień komentuje najnowsze wydarzenia ze świata polityki, popkultury i mediów społecznościowych.

S1:O12 – 12. Gorycz i rozczarowanie – 22 min

Joel nabija się z francuskiego programu telewizyjnego oraz rozjuszonego szkockiego ogrodnika i razem z Eugeniem Derbezem występuje w nietypowym talk-show Anny Faris.

Kolejne odcinki będą dostępne w ofercie co niedzielę.

Joel McHale powraca w cotygodniowym show, by drwić z tego, co w telewizji najgorsze. Nie zabraknie też dziwnych klipów z zagranicy i jeszcze dziwniejszych celebrytów.

Gdy wszystkie wieści to złe wieści, przydaje się ktoś, kto umie wskazać i wyśmiać problemy. Tak jak Joel McHale w swoim cotygodniowym programie.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty został dziś usunięty film:

netflix-Little Hope Was Arson-bg-1
Little Hope Was Arson (2013) – film1g14m – 13+ – 6,73/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor

Gdy pożary w miasteczku we wschodnim Teksasie trawią kolejno aż 10 kościołów, niezwykle religijna lokalna społeczność nabiera niespokojnych podejrzeń.

Gatunki: Filmy kryminalne, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumenty, Uznane przez krytyków filmy dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyser: Theo Love


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (06.05.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (05.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...