Netflix: Zwiastun i plakat z serialu “Sky Rojo”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska zaprezentował dziś zwiastun i plakat z serialu Sky Rojo, który już niedługo zadebiutuje w ofercie.

Światowa premiera serialu Sky Rojo już 19 marca tylko na Netflix.

Verónica Sánchez, Asier Etxeandia, Miguel Ángel Silvestre, Lali Espósito, Yany Prado i Enric Auquer w obsadzie nowego serialu od twórców Domu z papieru.

“To jest mój klub. Spędzamy noce na czerwonej skórzanej sofie, starając się wyglądać wystarczająco cudownie, by jacyś podli faceci chcieli się z nami kochać”. Tak Coral (Verónica Sánchez) opisuje Club Las Novias, dom publiczny, z którego ucieka wraz z Wendy (Lali Espósito) i Giną (Yany Prado). Razem wyruszają w podróż w poszukiwaniu wolności, ścigane przez Moisésa (Miguel Ángel Silvestre) i Christiana (Enric Auquer), wynajętych ludzi Romea (Asier Etxeandia), alfonsa i właściciela klubu.

Trzy kobiety rozpoczynają desperacki wyścig, w którym będą musiały stawić czoła wszelkim niebezpieczeństwom, a ich jedynym celem stanie się przetrwanie i odzyskanie wolności. Wszystko jest możliwe, gdy przyszłość to nic innego jak próba przeżycia następnych pięciu minut. Istnieje tylko jedna możliwość, żeby ta rzeczywistość ich nie zmiażdżyła, bohaterki muszą wykazać się determinacją, przezornością i poczuciem humoru.

Netflix seriale

Czarny humor,  potężna dawka akcji i czysta adrenalina – oto obietnica Sky Rojo, nowego serialu od twórców Domu z papieru, który będzie miał swoją światową premierę 19 marca tylko na Netflix, a którego zwiastun został zaprezentowany dzisiaj. Sky Rojo będzie miał dwa sezony, z których pierwszy będzie się składał z ośmiu 25-minutowych odcinków. Ten serial dramatyczny oferuje wyjątkową formę opowiadania historii i innowacyjną mieszankę gatunków – jego twórcy, Álex Pina i Esther Martínez Lobato nazwali go “latynoską miazgą”.

Sky Rojo | Oficjalny zwiastun


O Vancouver Media

Grupa medialna Vancouver Media, zajmująca się produkcją telewizyjną, została założona pod koniec 2016 roku przez Álexa Pina. Jej celem jest tworzenie programów, które wyróżniają się na tle innych. Od początku swojej działalności stworzyła takie hity jak Dom z papieru, Przystań oraz White Lines, z najnowszą produkcją Sky Rojo.

O Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Wszystkie 10 sezonów serialu „Przyjaciele” trafi do oferty HBO GO w kwietniu

Netflix: Dziedzictwo Jowisza – pierwsze zdjęcia i dodatkowy materiał wideo

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner