Netflix Polska prezentuje zwiastun filmu „Bright” (2017) – w roli głównej Will Smith

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-brightNetflix Polska zaprezentował zwiastun filmu „Bright” (2017), którego premiera zaplanowana jest na grudzień 2017 r.

Bright (2017) – film
W alternatywnej rzeczywistości, gdzie wśród ludzi mieszkają magiczne istoty, dwóch gliniarzy z LA zostaje wplątanych w wielką wojnę o wpływy. W roli głównej Will Smith.

Historia osadzona jest we współczesnym świecie alternatywnym, gdzie od początku dziejów żyją obok siebie ludzie, orki, elfy oraz wróżki. „Bright” — nowatorski film akcji opowiadający historię dwóch policjantów pochodzących z różnych środowisk. Ward (Will Smith) i Jakoby (Joel Edgerton) podczas rutynowego nocnego patrolu napotykają mroczną siłę, która odmieni przyszłość i świat, jaki znają.

„Bright” będzie dostępny od grudnia tylko w serwisie Netflix. Reżyserem filmu „Bright” jest David Ayer („Dzień próby”, „Bogowie ulicy”, „Legion samobójców”). Wystąpią w nim: Will Smith („Faceci w czerni”), Joel Edgerton („Wielki Gatsby”), Noomi Rapace („Dziewczyna z tatuażem”), Lucy Fry („22.11.63”), Edgar Ramirez („Kamienne pięści”, „Wróg numer jeden”), Margaret Cho („Jej Szerokość Afrodyta”) oraz Ike Barinholtz („Legion samobójców”). Za scenariusz odpowiada Max Landis („Kronika”), a producentami są Ayer, Eric Newman („Narcos”) i Bryan Unkeless („Igrzyska śmierci”). Światowa premiera tego filmu oryginalnego serwisu Netflix nastąpi w grudniu.

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Netflix Polska prezentuje zwiastun filmu „Bright” (2017) – w roli głównej Will Smith

  1. Tak, wiadomo, co będzie w grudniu, ale już marzec… to wielka, nierozwiązana ciągle tajemnica. Napięcie do końca, jak na Oscarach.

  2. Czy w ogóle nie dostaniemy rozpiski premier na marzec? Zaczyna mnie to irytować, że nie wiadomo czy przedłużać usługę..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...