Netflix Polska prezentuje oficjalny plakat filmu “Bright” (2017)

Facebooktwitter

netflix-bright-posterNetflix Polska udostępnił oficjalny plakat, który przedstawia oficerów Warda i Jacoby’ego – bohaterów najbardziej emocjonującej superprodukcji tej zimy!

Will Smith i Joel Edgerton dają z siebie wszystko w jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji Netflix. W nowym filmie akcji Davida Ayera, reżysera takich przebojów kasowych jak „Legion samobójców” czy “Dzień próby”, śledzimy historię dwóch oficerów oddziału policji z LA. Ward (w tej roli Smith) i Edgerton (Jakoby), którzy pracują dzień i noc, aby uchronić miasto przed złowrogimi przestępcami, walkami gangów i… działaniem sił ciemności.

Premiera Bright już 22 grudnia 2017r.

Bright_POL-1

O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą — Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless.


Czytaj również:

Netflix Polska: Dark – zwiastun serialu i plakat

Abonenci Netflixa na celowniku oszustów od wyłudzeń danych kart płatniczych


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix Polska prezentuje oficjalny plakat filmu “Bright” (2017)

  • 09.11.2017 o 15:58
    Bezpośredni odnośnik

    Marzy mi sie taki przycisk na Netflixie aby odfiltrować jednym ruchem te netflixowe gnioty oraz wszystkie seriale dla inteligentnych inaczej. Ale nie ma na to szans: odpadłoby pewnie z 60-70% pozycji, a tu nie jakość, a ilość sie liczy.

    Z drugiej strony i tak tego VoDa prenumeruje raz na kilka miesięcy (bo i po co częściej miałbym), wiec jakoś zacisnę zęby i będę w tym oceanie szmiry łowić pojedyncze sztuki.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner