Netflix Polska prezentuje oficjalny plakat filmu „Bright” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

netflix-bright-posterNetflix Polska udostępnił oficjalny plakat, który przedstawia oficerów Warda i Jacoby’ego – bohaterów najbardziej emocjonującej superprodukcji tej zimy!

Will Smith i Joel Edgerton dają z siebie wszystko w jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji Netflix. W nowym filmie akcji Davida Ayera, reżysera takich przebojów kasowych jak „Legion samobójców” czy „Dzień próby”, śledzimy historię dwóch oficerów oddziału policji z LA. Ward (w tej roli Smith) i Edgerton (Jakoby), którzy pracują dzień i noc, aby uchronić miasto przed złowrogimi przestępcami, walkami gangów i… działaniem sił ciemności.

Premiera Bright już 22 grudnia 2017r.

Bright_POL-1

O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

W filmie występują: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace, Lucy Fry, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Enrique Murciano, Jay Hernandez, Andrea Navedo, Veronica Ngo, Alex Meraz, Margaret Cho, Brad William Henke, Dawn Olivieri i Kenneth Choi. Reżyserem jest David Ayer, a scenarzystą — Max Landis. Za produkcję odpowiadają David Ayer, Eric Newman oraz Bryan Unkeless.


Czytaj również:

Netflix Polska: Dark – zwiastun serialu i plakat

Abonenci Netflixa na celowniku oszustów od wyłudzeń danych kart płatniczych


 

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Netflix Polska prezentuje oficjalny plakat filmu „Bright” (2017)

  1. Marzy mi sie taki przycisk na Netflixie aby odfiltrować jednym ruchem te netflixowe gnioty oraz wszystkie seriale dla inteligentnych inaczej. Ale nie ma na to szans: odpadłoby pewnie z 60-70% pozycji, a tu nie jakość, a ilość sie liczy.

    Z drugiej strony i tak tego VoDa prenumeruje raz na kilka miesięcy (bo i po co częściej miałbym), wiec jakoś zacisnę zęby i będę w tym oceanie szmiry łowić pojedyncze sztuki.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...