Netflix Polska: Żadne ciało nie trwa wiecznie… – oficjalny zwiastun serialu „Altered Carbon” (2018) i plakaty – informacja prasowa

Facebooktwitter

netflix-altered-carbon-poster-top
…nawet w świecie Altered Carbon, gdzie śmierć przestała być ostateczna, nieśmiertelnosć można kupić, a ciała – zmieniać jak rękawiczki.

O serialu Altered Carbon
Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa… samego Bancrofta.


Twórcą i producentem wykonawczym serialu jest Laeta Kalogridis, a wystąpią w nim m.in. Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, Will Yun Lee oraz Dichen Lachman.

Altered Carbon  będzie dostępny od 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

 


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun serialu „Altered Carbon” (2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (11.01.2018)


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix Polska: Żadne ciało nie trwa wiecznie… – oficjalny zwiastun serialu „Altered Carbon” (2018) i plakaty – informacja prasowa

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner