Netflix Polska – premiery (28.02.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 1.9]

Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2017r. swoją premierę dzisiaj ma:

People You May Know / Osoby, które możesz znać (2016), 16+, dostępne polskie napisy

Życie grupy znajomych staje na głowie, gdy po szalonej nocy Delia zachodzi w ciąże z gejem, który jest najlepszym przyjacielem jej męża.

Kolejną premierą, niezapowiedzianą, jest serial animowany:

LoliRock (2014), 7+, 1 sezon – dostępny dubbing oraz polskie napisy

Nastolatka obdarzona pięknym głosem zostaje gwiazdą muzyki, ale odkrywa w sobie niezwykłe moce i dowiaduje się, że jest księżniczką z magicznej krainy.

KOMENTARZE:

17 myśli nt. „Netflix Polska – premiery (28.02.2017)

  • Bo to jest g..o. I Netflix dobrze o tym wie. Dostaja te szmatlawce praktycznie za darmo. Te wydupiska nikogo nie interesuja, sa bezwartosciowe, nedzne wiec je wielkopanskim gestem dodadza do katalogu krajow 3ciego swiata. Co im zalezy!

 1. I co wy przeżywacie ze nie dodali jakiegoś badziewia sto razy lepiej ze bez zapowiedzi dali ostatnio np wikingów terminatora niemożliwe jose aldo ale wtedy nic nikt nie mówi chyba taka nasza mentalność

   • A co w takim razie jak nie TV?, nie napisałem że HBO GO, gdzie zresztą też był dostępny 🙂

   • kiedys HBO samo reklamowało sie że „To nie telewizja, to Hbo” (czy jakos tak)

   • Tu się muszę zgodzić z Edkiem. Było parę ciekawych pozycji w rozpisce, a dodali wyłącznie stand-upowo-filmowe truchło.

 2. No trochę dzisiaj przesadzili, zamiast około 20 premier dostaliśmy jeden film adresowany do wąskiego grona, pewnie miesiące im się pomyliły i prędzej czy później te pozycje do nas trafią, chociaż trochę to dziwne jeżeli na przykład chodzi o serial Anthony Bourdain: The Layover, bo już długi czas jest dostępny na Netflixie z polskim opisem…

  • Cały czas się zastanawiam po co przesyłają te comiesięczne rozpiski skoro praktycznie w każdym miesiącu jest rozjazd między ich zawartością a rzeczywistymi premierami. Większość z tych 20 tytułów trafiła do innych krajów. Albo to efekt opóźnień w przygotowaniu polskich wersji językowych albo zwykłe olewactwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...