Netflix prezentuje klip „You Got Your Troops” z filmu „War Machine / Machina wojenna” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-war-machine-clip1Netflix zaprezentował dziś klip „You Got Your Troops” z filmu „War Machine / Machina wojenna” (2017) z Bradem Pittem w roli głównej, którego premiera zaplanowana jest na 26 maja 2017 r.

War Machine / Machina wojenna (2017) – film – 2g1m – UHD/4K – 16+ – polskie napisy i lektor
Dumny generał otrzymuje zadanie zwycięskiego zakończenia kontrowersyjnej wojny. Sprawnie zabiera się za realizację zadania, ale zgubić go może własna pycha.

W rolach głównych: Brad Pitt, Topher Grace, Emory Cohen
Reżyser: David Michôd

Opowieść wojenna na miarę naszych czasów. Scenarzysta i reżyser David Michôd („Królestwo zwierząt”) opowiada elektryzującą historię awansu i dymisji generała U.S. Army, przeplatając fakty z prześmiewczą fikcją i zachęcając widzów, by zadali sobie ważne pytanie: gdzie dzisiaj przebiega granica pomiędzy rzeczywistością a parodią rzeczywistości? To antyestablishmentowa, prożołnierska kronika wypadków urodzonego lidera, który pewnym, marszowym krokiem zmierzał ku coraz gęstszym oparom absurdu. Głównym bohaterem opowieści jest charyzmatyczny czterogwiazdkowy generał (w tej roli Brad Pitt), którego błyskotliwy awans na dowódcę sił NATO w Afganistanie przerodził się w nagłą dymisję po nieco zbyt aroganckim zachowaniu i przesadnie szczerym wywiadzie prasowym. „Machina wojenna” porusza problem naszego długu wobec żołnierzy, podając w wątpliwość cel działań wojennych.

Otrzymał zadanie posprzątania po wojnie, której nie można było wygrać. Ale generał McMahon nie zna słowa „porażka”.

Czarna komedia reżysera „Królestwa zwierząt” — Brad Pitt i Anthony Michael Hall wkraczają na pole bitwy.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...