Netflix prezentuje materiał dodatkowy do serialu „GLOW” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

Glow_POL-top-poster-1Netflix zaprezentował dziś materiał dodatkowy do serialu „GLOW” (2017), którego globalna premiera zaplanowana jest na 23 czerwca 2017r.

GLOW (2017) – serial – 16+ – UHD/4K – polskie napisy i lektor
W latach 80. w Los Angeles powstała grupa zapaśniczek znanych jako Olśniewające Wrestlerki. Serial komediowy twórców „Orange Is the New Black”.

W rolach głównych: Alison Brie, Betty Gilpin, Marc Maron
Twórcy: Liz Flahive, Carly Mensch

„GLOW” to fikcyjna opowieść o Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotnej aktorce żyjącej w Los Angeles w latach 80., która ma ostatnią szansę, by zostać gwiazdą. Jak się okazuje, droga na szczyt wiedzie przez… mieniący się cekinami, spandeksowy świat kobiecego wrestlingu. Ruth konkuruje z 12 innymi odmieńcami z Hollywood oraz z Debbie Eagan (Betty Gilpin) — byłą aktorką serialową, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa, ale musiała wrócić do pracy, gdy okazało się, że jej perfekcyjne życie jest… dalekie od perfekcji. Mentorem kobiet podczas ich wspinaczki po szczeblach kariery wrestlingowej jest Sam Sylvia (Marc Maron) — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy. Serial na podstawie krótko emitowanego, ale uwielbianego programu z lat 80.

Producentami wykonawczymi serialu „GLOW” są Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”), Carly Mensch („Orange Is The New Black”, „Siostra Jackie”), Jenji Kohan („Orange Is the New Black”, „Trawka”) oraz Tara Herrmann („Orange Is the New Black”).”

Netflix Polska udostępnił również kolejny ruchomy plakat.

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Netflix prezentuje materiał dodatkowy do serialu „GLOW” (2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...