Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części 5. sezonu serialu “Dom z papieru”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części 5. sezonu “Domu z papieru”. Premiera 3 grudnia – tylko na Netflix.

Zostało tylko 30 dni zanim świat odkryje losy Profesora (Álvaro Morte) i jego gangu. Netflix ujawnił dziś oficjalny zwiastun drugiej części piątego sezonu Domu z papieru – pięciu odcinków, które zakończą opowieść o największym napadzie w historii. Światowa premiera serialu już 3 grudnia 2021r.

Netflix seriale

Netflix seriale

Tokio (Úrsula Corbero) nie żyje. Wróg nadal czai się w Banku Hiszpanii, ranny, ale równie niebezpieczny jak zawsze. W obliczu najczarniejszej godziny i największego wyzwania, gang opracowuje śmiały plan wydobycia złota tak, by nikt tego nie zauważył. Co gorsza, Profesor popełnia największy błąd swojego życia.

Netflix seriale

Netflix seriale

W obsadzie znaleźli się między innymi: Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Rodrigo de la Serna i Najwa Nimri.

 

Dom z papieru: 2. połowa 5. części | Oficjalny zwiastun


Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dom z papieru / La casa de papel | Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.
Dom z papieru


O Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 209 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania – bez reklam i zobowiązań.

O Vancouver Media

Vancouver Media to firma zajmująca się produkcją telewizyjną założona pod koniec 2016 r. przez Álexa Pinę, której celem jest tworzyć treści o całkiem nowej jakości. Od początku swojej działalności firma stworzyła Dom z papieruThe Pier i White Lines, a Sky Rojo jest najnowszą produkcją spod szyldu Vancouver Media.


 

Polecamy również

Music Box. Jagged – kolejny film z antologii HBO o przełomowych wydarzeniach muzycznych – kameralny portret Alanis Morissette i historia jej kultowego albumu zadebiutuje w ofercie HBO GO już w listopadzie

Netflix prezentuje zwiastun, plakat i nowe zdjęcia z drugiego sezonu serialu „Wiedźmin”. Premiera już w grudniu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner