Netflix prezentuje oficjalny zwiastun filmu „iBoy” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

iboy-1Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun filmu „iBoy” (2017), którego globalna premiera została wyznaczona na 27 stycznia 2017 r.

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Netflix prezentuje oficjalny zwiastun filmu „iBoy” (2017)

    • „iBoy” to film produkcji Netflixa, będący zarazem adaptacją bestsellerowej książki Kevina Books, wydanej pod tym samym tytułem. To historia chłopaka, który po napadzie wybudza się ze śpiączki z kawałkami swojego smartfona w głowie. Od tego momentu, życie 16-latka nie będzie już takie samo. Chłopak odkryje w sobie supermoce i wykorzysta je, by ochronić swoją najlepszą przyjaciółkę przed niebezpiecznym gangiem.

      • Jeżeli to film dla nastolatków to widocznie takich mamy teraz nastolaktów, którzy łykną historię o kawałkach telefonu w głowie… kolejny bohater: TelefoMan AjfonMan czy tam inny AndroidMen albo KorbaMan (to od telefonu na korbę)… no chyba że idziemy w konwencję Marvela, gdzie jak dla mnie upadli adaptując historię człowieka mrówki 😀

      • Kawałki smartfona w głowie… I pomyśleć, że wielu sceptycznie podchodziło do zapowiedzi tysiąca godzin własnych treści Netflixa na ten rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...