Dokument „Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie” dostępny w HBO GO Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

GP125434_380x568[1]Zgodnie z zapowiedzią w piątek w serwisie HBO GO Polska zadebiutował film dokumentalny „Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie” (2016).

Bright Lights: Starring Carrie Fisher and Debbie Reynolds / Carrie Fisher i Debbie Reynolds prywatnie (2016) – film dokumentalny – 12+ – polskie napisy i lektor – 90 min.
Dokument HBO z bliska pokazuje nierozerwalnie połączone ze sobą biografie dwóch ikon Hollywood: znanej z legendarnej roli księżniczki Lei w Gwiezdnych wojnach Carrie Fisher i jej matki Debbie Reynolds, gwiazdy Deszczowej piosenki.

Artystki zmarły nieoczekiwanie dzień po dniu pod koniec grudnia 2016 roku. Film kręcony był głównie w Beverly Hills, gdzie aktorki mieszkały przez pewien czas w dwóch sąsiadujących ze sobą domach. Kobiety łączyła pełna wzlotów i upadków relacja. Pod koniec swojego życia były jednak nierozłączne. W produkcji HBO w pełny ironii i ciepły sposób opowiedziały o swoim życiu i łączącej je więzi.

Sześćdziesięcioletnia Fisher, aktorka, scenarzystka i pisarka, zmarła na skutek zawału serca pod koniec 2016 roku, jakiego doznała podczas lotu z Londynu do Los Angeles. Zaledwie dzień później odeszła jej osiemdziesięcioczteroletnia matka. Wyreżyserowany przez Alexisa Blooma (producent: We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks) i laureata Oscara Fishera Stevensa (Before the Flood) dokument HBO to szczera opowieść o barwnych karierach obu artystek i ich życiu prywatnym. W obrazie nie brakuje pełnych nostalgii archiwalnych materiałów. Premiera produkcji odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...