Netflix prezentuje pierwszą kartę opisu serialu „The Witcher / Wiedźmin”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-the-witcher-karta-opisu[AKTUALIZACJA] Już wcześniej informowaliśmy, iż Netflix pracuje nad nowym anglojęzycznym serialem dramatycznym na podstawie książek o wiedźminie, popularnym cyklu powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, który zdobył rzesze fanów na całym świecie.

Netflix udostępnił dziś pierwszą kartę opisu serialu „The Witcher / Wiedźmin”. Opis jest dostępny po angielsku, a w tłumaczeniu brzmi: „W tym serialu, niekonwencjonalna rodzina wspólnie walczy o prawdę w niebezpiecznym świecie. Serial opaty na globalnie popularnej sadze fantasy.

Na razie nie jest znana data premiery serialu ani jego obsada.

Andrzej Sapkowski będzie współpracował z twórcami serialu jako konsultant kreatywny. Producentami wykonawczymi zostali Sean Daniel (cykl filmów Mumia, serial The Expanse) i Jason Brown (The Expanse) partnerzy z firmy produkcyjnej Sean Daniel Company, a także Tomasz Bagiński (nominowany do Oscara za krótkometrażowy film animowany Katedra, nagrodzony BAFTĄ za Sztukę spadania, autor filmu Ambicja) i Jarosław Sawko (Sztuka spadania, Another Day of Life) z Platige Image, polskiego studia produkcyjnego specjalizującego się w tworzeniu efektów specjalnych. Bagiński ponadto wyreżyseruje co najmniej jeden odcinek w każdym sezonie.


Czytaj również: Saga o wiedźminie trafi na platformę Netflix. Cykl powieści fantasy Andrzeja Sapkowskiego doczeka się serialowej adaptacji


Aktualizacja: Niedługo po naszym poście pojawiło się polskie tłumaczenie opisu serialu.

The Witcher / Wiedźmin (2018) – serial
Niekonwencjonalna rodzina łączy siły, aby walczyć o prawdę w niebezpiecznym świecie. W oparciu o popularną na całym świecie sagę fantasy.

netflix-the-witcher-karta-opisu-pl

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix prezentuje pierwszą kartę opisu serialu „The Witcher / Wiedźmin”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...