Netflix: SAFE – zwiastun i data premiery nowego serialu

Facebooktwitter

netflix-Safe-s1-bg-1
Netflix ogłosił wczoraj datę premiery nowego serialu Safe z udziałem Michaela C. Halla.

Serial Safe pojawi się w ofercie Netflixa już 10 maja 2018r.!

O serialu Safe
Rok po śmierci żony Tom samotnie wychowuje dwie córki na pięknym strzeżonym osiedlu, w otoczeniu przyjaciół. Nawiązuje również znajomość, która może przerodzić się w coś poważniejszego. Jednak kiedy jego starsza córka znika w tajemniczych okolicznościach, Tom odkrywa, że tak naprawdę niewiele wie o najbliższych mu osobach, które skrywają mroczne sekrety — podobnie zresztą jak miejsce, w którym mieszka.

Partnerzy, dzieci, kochankowie, rodzice, przyjaciele — czy ktokolwiek z nas może powiedzieć, że w pełni zna osoby, które kocha? A na ile inni znają Toma? Gdy go poznajemy, ten chirurg dziecięcy i samotny ojciec jest nadal pogrążony w żałobie po śmierci swojej ukochanej żony, Rachel. Trudno mu sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nim wychowanie dwóch nastoletnich córek, w sytuacji gdy sam nie otrząsnął się jeszcze po osobistej tragedii. Stopniowo odkrywamy, że Tom odczuwa wyrzuty sumienia w związku z wydarzeniami, do jakich doszło w noc śmierci Rachel. Tajemnica z tym związana ostatecznie wyjdzie na jaw.

Poznamy prawdę o tym, jak zginęła Rachel. Dowiemy się też, dlaczego Tom czuje się winny. Okaże się też, że córka Toma i Rachel, Jenny, skrywa pewien sekret związany z tamtą nocą. Ten sekret odsłania mroczne tajemnice, które mogą doprowadzić do rozłamu w wielu rodzinach, a nawet w całej społeczności.

Jednak winy będą mogły zostać odkupione.

Safe (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy

Znika nastoletnia córka owdowiałego chirurga z zamożnej okolicy. Ojciec zaczyna odkrywać mroczne tajemnice swoich najbliższych.

W rolach głównych: Michael C. Hall, Amanda Abbington, Marc Warren
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

W tym trzymającym w napięciu serialu pisarza Harlana Cobena główną rolę gra nagrodzony Złotym Globem Michael C. Hall.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na maj 2018 – lista nieoficjalna

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (21.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner