Netflix: Serial “The Umbrella Academy” powróci z trzecim sezonem

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix ogłasza kontynuację serialu The Umbrella Academy. Prace nad trzecim sezonem rozpoczną się w lutym 2021 roku.

Netflix wyprodukuje trzeci sezon The Umbrella Academy. W obsadzie znajdą się Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya i Colm Feore.

Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon) powróci jako showrunner i prducent wykonawczy. Producentami wykonawczymi oprócz Blackmana będą Jeff F. King, Mike Richardson, Keith Goldberg, Jesse McKeown, Gerard Way i Gabriel Bá.

Netflix zamówił 10 godzinnych odcinków, które zostaną wyprodukowane przez UCP (Universal Content Productions). Produkcja rozpocznie się w lutym w Toronto (Kanada).

Premiera drugiego sezonu tego docenionego przez krytyków serialu o super bohaterach miała miejsce 31 lipca 2020 w serwisie Netflix.

The Umbrella Academy (2019)
Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Umbrella Academy | Gdy obdarzone niezwykłymi mocami rodzeństwo spotyka się ponownie po śmierci ojca, na jaw wychodzą szokujące rodzinne sekrety. Okazuje się też, że ludzkości grozi zagłada.

 

Opis drugiego sezonu The Umbrella Academy

Pięć ostrzegał swoją rodzinę (wiele razy), że użycie jego mocy do ucieczki przed apokalipsą wywołaną przez Vanyę w 2019 roku było ryzykownym pomysłem. No i miał rację — rodzeństwo zostało rozrzucone w czasie na przestrzeni trzech lat od 1960 roku, wokół Dallas w stanie Teksas. Po utknięciu w przeszłości niektórzy z nich — przekonani, że są jedynymi ocalałymi — zaczynają budować nowe życie. Pięć ląduje jako ostatni, w samym środku katastrofy atomowej, która — uwaga, spojler! — jest skutkiem zakłócenia linii czasu przez grupę (czy to déjà vu?). Teraz Akademia musi się jakimś sposobem znowu zebrać, odkryć, co wywołało katastrofę, zapobiec jej, a później powrócić do teraźniejszości, żeby nie dopuścić do drugiej apokalipsy — unikając przy tym zamachów ze strony trójki bezlitosnych zabójców ze Szwecji. Luzik, wszystko pójdzie jak z płatka.

 


 

Polecamy również

Aktualizacja: Listopad w HBO GO – nowe filmy i seriale

Netflix: Zwiastun i plakat serialu „Bridgertonowie”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner