Netflix: Stranger Things 4 – zwiastun. Już w ten piątek zobaczymy się po drugiej stronie…

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix opublikował finalny zwiastun części 1 czwartego sezonu serialu Stranger Things.

O serialu

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

  • Premiera: Pierwsza część – 27 maja, druga część – 1 lipca
  • Reżyseria: Bracia Duffer, Shawn Levy, Nimród Antal
  • Produkcja: Iain Paterson, Shawn Levy, Dan Cohen, Curtis Gwinn, Bracia Duffer
  • W rolach głównych: Winona Ryder (Joyce Byers), David Harbour (Jim Hopper), Millie Bobby Brown (Jedenastka), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Sadie Sink (Max Mayfield), Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Jonathan Byers), Joe Keery (Steve Harrington), Maya Hawke (Robin Buckley), Priah Ferguson (Erica Sinclair), Brett Gelman (Murray), Cara Buono (Karen Wheeler) i Matthew Modine (dr Brenner)
  • W pozostałych rolach: Jamie Campbell Bower (Peter Ballard), Joseph Quinn (Eddie Munson), Eduardo Franco (Argyle), Sherman Augustus (podpułkownik Sullivan), Mason Dye (Jason Carver), Nikola Djuricko (Yuri), Tom Wlaschiha (Dmitri), Myles Truitt (Patrick), Regina Ting Chen (pani Kelly), Grace Van Dien (Chrissy), Logan Riley Bruner (Fred Benson), Logan Allen (Jake), Elodie Grace Orkin (Angela), John Reynolds (funkcjonariusz Callahan), Rob Morgan (komendant Powell), Amybeth McNulty (Vickie) i Robert Englund (Victor Creel)

Stranger Things 4 | Zwiastun finalny części 1 | Netflix

 

Od tego wszystko się zaczęło. Przypomnij sobie, co działo się do tej pory w serii Stranger Things, zanim 1. część 4. sezonu pojawi się w ten piątek na Netflix.

 

Sezon 1: Akcja serialu Stranger Things rozgrywa się w 1983 roku w amerykańskim stanie Indiana. Pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu. Przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie zabraknie tajnych eksperymentów rządowych, przerażających sił nadprzyrodzonych oraz pewnej bardzo ekscentrycznej dziewczynki.

Stranger Things 1 | Podsumowanie | Netflix

 

Sezon 2: Jest rok 1984. Mieszkańcy Hawkins w stanie Indiana wciąż jeszcze mają w pamięci przerażającego Demogorgona i tajemnicze laboratorium Hawkins. Will Byers został uratowany z innego wymiaru, ale na tych, którzy przeżyli, czyha o wiele większe i straszniejsze zagrożenie.

Stranger Things 2 | Podsumowanie | Netflix

 

Sezon 3: Hawkins, lato 1985. Szkoła się skończyła, w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe, a ekipa z Hawkins zaczyna dorastać. Kwitnące romanse komplikują relacje w grupie i dzieciaki muszą znaleźć sposób na to, jak wchodząc w dorosłość, pozostać przyjaciółmi. Tymczasem na horyzoncie znów pojawia się niebezpieczeństwo. Miasto musi stawić czoła starym i nowym wrogom, a Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

Stranger Things 3 | Podsumowanie | Netflix


Stranger Things (2016)
Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Stranger Things | W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.


 

Polecamy również

Film Warner Bros. Pictures „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” zadebiutuje 30 maja w ofercie HBO Max

Netflix dodaje kolejne języki, organizuje pokazy i tworzy nową kolekcję z okazji Światowego Dnia Wiedzy o Dostępności

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner