Netflix: El Camino: Film „Breaking Bad” – wjazd za kulisy – materiał specjalny

Facebooktwitter


Netflix
udostępnił dziś specjalny materiał wideo, w którym scenarzysta i reżyser Vince Gilligan oraz odtwórca głównej roli Aaron Paul zabierają widzów w podróż za kulisy EL CAMINO: FILM “BREAKING BAD” i opowiadają o ekscytującej pracy nad kolejnym rozdziałem historii Jessego Pinkmana.

Premiera EL CAMINO: FILM “BREAKING BAD” już jutro na Netflix!

Aaron Paul, Vince Gilligan i inni zapraszają za kulisy i opowiadają o tym, jak cieszą się z kontynuacji historii Jesse’ego i ponownego spotkania z obsadą i ekipą serialu.

W produkcji Netflix EL CAMINO: FILM “BREAKING BAD” znów zobaczymy Jessego Pinkmana (w tej roli zdobywca nagrody Emmy – Aaron Paul). Po dramatycznej ucieczce na wolność Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, żeby móc iść naprzód.

Za scenariusz i reżyserię tego trzymającego w napiąciu thrillera odpowiada Vince Gilligan – twórca serialu Breaking Bad. Producentami filmu są: Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

Wiadomo już również, że w El Camino zobaczymy znanych z serialu Matta Jonesa i Charles’a Bakera, którzy ponownie wcielą się w role przyjaciół Jessego – Badgera i Skinny Pete’a.


Czytaj również:

Watchmen – nowy serial HBO autorstwa Damona Lindelofa z Reginą King, Jeremym Ironsem oraz Donem Johnsonem zadebiutuje już 21 października 2019r. w ofercie HBO oraz HBO GO

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 10 października 2019

KOMENTARZE:

3 komentarze do “Netflix: El Camino: Film „Breaking Bad” – wjazd za kulisy – materiał specjalny

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner