Netflix: The Umbrella Academy – oficjalny zwiastun

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.2]

Netflix The Umbrella Academy S1 poster PL top
Netflix
zaprezentował oficjalny zwiastun nowego serialu The Umbrella Academy.

Premiera serialu The Umbrella Academy już 15 lutego 2019r. tylko na Netflix.

W zwiastunie można usłyszeć cover utworu „Hazy Shade of Winter'”  w wykonaniu autora komiksu The Umbrella Academy oraz założyciela i głównego wokalisty zespołu My Chemical Romance – Gerarda Waya.

O serialu

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics. W tym serialu akcji wyprodukowanym na zlecenie Netflix przez Universal Cable Productions występują Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J. Blige. Jego producentem wykonawczym i showrunnerem będzie Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”). Produkcją wykonawczą zajmą się też: Jeff F. King („Hand of God”), firma Bluegrass Television oraz Mike Richardson i Keith Goldberg ze studia Dark Horse Entertainment. Współproducentami wykonawczymi będą Gerard Way i Gabriel Bá.

Netflix Umbrella Academy S1 Poster PL

  • Data premiery:  15 luty 2019
  • Twórca serialu: Steve Blackman
  • Producenci wykonawczy: Steve Blackman (Showrunner/EP), Jeff King (EP), Keith Goldberg (EP), Mike Richardson (EP), Gerard Way (Co-EP), Gabriel Bá (Co-EP)
  • Produkcja: Universal Cable Productions for Netflix
  • Obsada: Ellen Page, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Colm Feore, Adam Godley, John Magaro, Ashley Madekwe, Kate Walsh                           
  • Ilość odcinków: 10 x 1 godzina
  • Zdjęcia powstały w: Toronto, Canada

The Umbrella Academy (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Dysfunkcyjna rodzina superbohaterów wspólnie próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci ojca i zapobiec apokalipsie.

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Zagmatwane, O nietypowej tematyce, Dziwaczne, Fantazyjne


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (24.01.2019)

Oferta Netflix Polska na luty 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...