Netflix: The Umbrella Academy – oficjalny zwiastun

Facebooktwitter

Netflix The Umbrella Academy S1 poster PL top
Netflix
zaprezentował oficjalny zwiastun nowego serialu The Umbrella Academy.

Premiera serialu The Umbrella Academy już 15 lutego 2019r. tylko na Netflix.

W zwiastunie można usłyszeć cover utworu “Hazy Shade of Winter'”  w wykonaniu autora komiksu The Umbrella Academy oraz założyciela i głównego wokalisty zespołu My Chemical Romance – Gerarda Waya.

O serialu

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics. W tym serialu akcji wyprodukowanym na zlecenie Netflix przez Universal Cable Productions występują Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton i Mary J. Blige. Jego producentem wykonawczym i showrunnerem będzie Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”). Produkcją wykonawczą zajmą się też: Jeff F. King („Hand of God”), firma Bluegrass Television oraz Mike Richardson i Keith Goldberg ze studia Dark Horse Entertainment. Współproducentami wykonawczymi będą Gerard Way i Gabriel Bá.

Netflix Umbrella Academy S1 Poster PL

  • Data premiery:  15 luty 2019
  • Twórca serialu: Steve Blackman
  • Producenci wykonawczy: Steve Blackman (Showrunner/EP), Jeff King (EP), Keith Goldberg (EP), Mike Richardson (EP), Gerard Way (Co-EP), Gabriel Bá (Co-EP)
  • Produkcja: Universal Cable Productions for Netflix
  • Obsada: Ellen Page, Mary J. Blige, Cameron Britton, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Colm Feore, Adam Godley, John Magaro, Ashley Madekwe, Kate Walsh                           
  • Ilość odcinków: 10 x 1 godzina
  • Zdjęcia powstały w: Toronto, Canada

The Umbrella Academy (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Dysfunkcyjna rodzina superbohaterów wspólnie próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci ojca i zapobiec apokalipsie.

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Zagmatwane, O nietypowej tematyce, Dziwaczne, Fantazyjne


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (24.01.2019)

Oferta Netflix Polska na luty 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...