Netflix zamawia trzeci sezon serialu „One Day at a Time”

Facebooktwitter

netflix-One Day at a Time-s2-bg-1
Kilka dni temu Netflix oficjalnie potwierdził, iż zamawia trzeci sezon serialu „One Day at a Time”.

Trzeci sezon będzie liczył trzynaście 30-minutowych odcinków i zadebiutuje w ofercie w 2019 r.

W rolach głównych ponownie wystąpią: Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell, Stephen Toblowsky, Isabella Gomez oraz Marcel Ruiz.

Producenci wykonawczy: Norman Lear, współtwórcy/showrunnerzy Gloria Calderon Kellett i Mike Royce, Michael Garcia oraz Brent Miller.

Serial zostanie wyprodukowany przez wytwórnię Sony Pictures Television dla firmy Netflix.

O serialu One Day at a Time:
One Day at a Time, zachowujący ducha kultowego sitcomu Normana Leara, to przezabawny i wzruszający serial komediowy. Serial śledzi losy trzech pokoleń kubańsko-amerykańskiej rodziny, wspólnie przeżywających swoje wzloty i upadki i na zmianę pomieszkujących — czasami niechętnie — pod jednym dachem. Penelope, weteranka wojskowa, a od niedawna również samotna matka, zmaga się z trudnościami, jakie niesie ze sobą wychowanie dwojga charakternych millenialsów, często prosząc o „wsparcie” swoją starej daty mamę oraz administratora budynku, który wkrótce staje się jej bliskim przyjacielem i cenionym powiernikiem. Na wskroś współczesny serial One Day at a Time pokazuje autentyczne życie — z jego blaskami i cieniami — i udowadnia, jak wielka siła drzemie w rodzinie.


One Day at a Time (2017) – serial, sezon 1-2 – 13+ – 7,51/10 – UHD/4K– można pobrać – polskie napisy i lekotor
IMDb: 8.2/10

Serial komediowy na motywach klasycznego sitcomu z lat 70. Samotna matka kubańskiego pochodzenia wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci z „pomocą” staroświeckiej mamy.

W rolach głównych: Justina Machado, Rita Moreno, Todd Grinnell
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy

Producentem wykonawczym remake’u, w którym wystąpi nagrodzona Oscarem Rita Moreno, jest twórca oryginału, Norman Lear.

Sezon 1: Serial komediowy na motywach klasycznego sitcomu z lat 70. Samotna matka kubańskiego pochodzenia wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci z „pomocą” staroświeckiej mamy.

Sezon 2: Penelope wraca do szkoły i znajduje miłość. Alex dostaje pracę w biurze. Elena zaczyna umawiać się na randki. Lydia zapomina o przeszłości. Schneider zostaje mentorem.

Penelope wraca do szkoły i przedstawia rodzinie nowego mężczyznę. Alex staje się obiektem uprzedzeń. Elena cieszy się swoim nowo odkrytym „ja”.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (31.03.2018)

Netflix: WZNIEŚMY TOAST ZA TĘ PRZERAŻAJĄCO DOBRĄ IMPREZĘ! – Premiera 2. sezonu serialu „A Series of Unfortunate Events / Seria niefortunnych zdarzeń” (2017) w Nowym Yorku – zdjęcia


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner