Nowa wersja filmu wszech czasów. Odświeżony „Titanic” Jamesa Camerona w 4K dostępny już w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ filmy

Film nazywany romansem epoki w odświeżonej wersji! Oscarowy „Titanic” z kultowymi rolami Leonardo DiCaprio i Kate Winslet już od dziś dostępny w ofercie Disney+ w zremasterowanej odsłonie, w jakości 4K.

Romantyczna katastrofa to określenie, które idealnie opisuje kultowy film „Titanic”. W ubiegłym roku produkcja świętowała okrągłe, 25. urodziny. Z tej okazji w kinach pojawiła się zremasterowana odsłona romansu, w wersji 4K. Już dziś ta wersja trafiła na platformę Disney+ i zastąpi klasyczne wydanie „Titanica”.

Jest rok 1912, a luksusowy brytyjski transatlantyk Titanic właśnie wyrusza w swój dziewiczy rejs do USA. Na pokładzie wśród tysięcy pasażerów znajdzie się para, którą połączy miłość pomimo wszelkich przeciwności. Rose (Kate Winslet), pochodząca ze zubożałej arystokracji, ma uratować rodzinę przed bankructwem dzięki ślubowi z bogaczem, z którym wypłynęła w luksusową podróż przez Atlantyk. Tymczasem na pokład wchodzi też Jack (Leonardo DiCaprio), początkujący artysta bez grosza przy duszy, który spędził trochę czasu w Europie. Powrót do Ameryki ma być dla niego szansą na zrobienie kariery. Niespodziewanie między Rose i Jackiem wybucha romans, dla wielu będący symbolem prawdziwej, ale tragicznej miłości.

„Titanic” w reżyserii Jamesa Camerona to jeden z najbardziej kasowych filmów w historii kina. Produkcja doczekała się blisko 60 nagród branżowych, w tym aż 11 tych najgłośniejszych – statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej. „Titanic” na stałe wpisał się do popkultury, a kultowa scena na dziobie statku doczekała się licznych nawiązań i odtworzeń.

„Titanic” w odświeżonej wersji 4K  można obejrzeć w ofercie Disney+ już od dziś, 2 lutego 2024r.

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 1 – 15 lutego | oficjalna lista premier

Luty w ofercie Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner