Nowe seriale w ofercie Netflix Polska – „Znaki”, „Outer Banks” i „Projekt Niewinność”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś także o 3 nowe seriale, w tym jedną polską produkcję, serial „Znaki”.

Dzisiejsze nowości

Netflix seriale Outer Banks (2020)
serial

Nastoletni John B i troje jego najlepszych przyjaciół postanawiają znaleźć legendarny skarb powiązany ze zniknięciem jego ojca.

W ofercie od: 2020-04-15

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision

Sezon 1.: 10 odcinków od 15.04.2020 – Nastoletni John B i troje jego najlepszych przyjaciół postanawiają znaleźć legendarny skarb powiązany ze zniknięciem jego ojca.

W rolach głównych: Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey
Twórcy: Josh Pate, Jonas Pate, Shannon Burke

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Emocjonujący

Outer Banks” to opowieść o dorastaniu, której bohaterami są „Płotki” — zżyci ze sobą nastolatkowie mieszkający na wyspach Outer Banks w Karolinie Północnej. Gdy szalejący huragan odcina im dopływ prądu, przyjaciele muszą stawić czoła serii dziwnych zdarzeń i podjąć decyzje, które wpłyną na całe ich życie. Poszukiwania zaginionego ojca przywódcy grupy, zakazane miłości, zagadka ukrytego skarbu oraz przybierający na sile konflikt między Płotkami i ich rywalami zmienia zwykłe lato w niezapomniany czas pełen tajemnic i przygód.

Netflix seriale Signs / Znaki (2018)
miniserial – polska produkcja

Morderstwo młodej kobiety przypomina nierozwiązaną sprawę sprzed dziesięciu lat. Nowy komendant policji musi przerwać ciszę wiszącą nad miasteczkiem w Górach Sowich.

W ofercie od: 2020-04-15

Sezon 1.: 8 odcinków od 15.04.2020 – Morderstwo młodej kobiety przypomina nierozwiązaną sprawę sprzed dziesięciu lat. Nowy komendant policji musi przerwać ciszę wiszącą nad miasteczkiem w Górach Sowich.

W rolach głównych: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Piotr Trojan

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Polskie seriale i programy, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Przerażający, Trzymający w napięciu

Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Netflix seriale The Innocence Files / Projekt Niewinność (2020)
serial

Projekt Niewinność ujawnia pomyłki i nieuczciwość w serii błędnych wyroków, ukazując krzywdy wyrządzone ofiarom i oskarżonym.

W ofercie od: 2020-04-15

UHD, 4K

Sezon 1.: 9 odcinków od 15.04.2020 – Projekt Niewinność ujawnia pomyłki i nieuczciwość w serii błędnych wyroków, odkrywając krzywdy wyrządzone ofiarom i oskarżonym.

Gatunki: Dokumenty o prawdziwej zbrodni, Dokumenty społeczno-kulturowe, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne, Dokumenty kryminalne
Kategorie: Śledczy, Wzruszający

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film „Drapacz chmur”

Someone has to die – nowy miniserial twórcy serialu „Dom kwiatów” trafi na Netflix

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...