Oferta Netflix Polska na listopad 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali 🍁🍂

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.3]

 

FILMY TYLKO NA NETFLIX

Drive     11/1/2019
Okryty złą sławą złodziej próbuje dokonać wielkiego skoku z pomocą uczestniczki ulicznych wyścigów. Para używa zawiłych podstępów, by zwieść skorumpowane władze.

Upalne święta  11/1/2019
Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel. W rolach głównych Kristin Davis i Rob Lowe.

Król        11/1/2019
Anglia, XV w. Książę Hal niespodziewanie obejmuje tron. Choć jeszcze wczoraj prowadził życie królewicza, dzisiaj musi odnaleźć się w roli władcy i walczyć z chaosem.

Człowiek wolny od grawitacji    11/1/2019
Dziecko, które nie podlega prawom grawitacji, wyrasta na ponadprzeciętnego mężczyznę — i światowego celebrytę. W głębi serca pragnie jednak normalnego życia.

W śnieżną noc  11/8/2019
W Wigilię nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, która wywraca do góry nogami przyjaźnie, życie uczuciowe oraz przyszłość grupki licealistów.

Areszt domowy               11/15/2019
Przepełniony lękiem mężczyzna zamyka się w swoim domu, aby uciec przed morderczymi wyzwaniami współczesności. W obsadzie Ali Fazal, Shriya Pilgaonkar i Jim Sarbh.

Klaus     11/15/2019
Jeden z twórców filmu „Jak ukraść Księżyc” przedstawia animowaną opowieść świąteczną, w której listonosz zaprzyjaźnia się z tajemniczym konstruktorem zabawek.

Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi                11/15/2019
W latach 80. w Tokio tajemnicza ekspatka jest podejrzewana o zabójstwo przyjaciółki, która zaginęła po wyjściu na jaw trójkąta miłosnego obu kobiet z fotografem.

Świąteczny rycerz           11/21/2019
Średniowieczny rycerz w magiczny sposób przenosi się do współczesności i zakochuje w nauczycielce, która przestała wierzyć w miłość.

Irlandczyk           11/27/2019
Osadzona w powojennej Ameryce epicka opowieść widziana oczami weterana II wojny światowej Franka Sheerana, oszusta i płatnego mordercy pracującego dla najbardziej osławionych przestępców XX wieku. Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych – tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffa. Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki.

Święta nie na bogato    11/28/2019
Samotny ojciec traci pracę radiowego DJ-a tuż przed Bożym Narodzeniem. Wraz z czwórką dzieci musi więc nieco zacisnąć pasa i odkryć, czym jest prawdziwa radość.

Atlantyk              11/29/2019
Ada, siedemnastolatka z przedmieść Dakaru, zakochuje się w Souleimanie — młodym budowlańcu, który kiedyś zaginął na morzu.

Zgubiłam swoje ciało    11/29/2019
W tym nagrodzonym filmie animowanym odcięta dłoń przemierza Paryż w poszukiwaniu właściciela, a w tle snuje się opowieść o młodej miłości i wspomnieniach z dzieciństwa.


KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Oferta Netflix Polska na listopad 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali 🍁🍂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...