OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ – premiera piątego sezonu już 15 września w ofercie HBO Max

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

HBO Max

Elisabeth Moss wraca w kolejnym sezonie dystopijnej opowieści o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy. Piąty sezon serialu Opowieść podręcznej zadebiutuje w HBO Max już 15 września.

W nowym sezonie June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rośną w Kanadzie. Komandor Lawrence współpracuje z Nickiem i Lydią, próbując zreformować Gilead i zdobyć władzę. June, Luke i Moira walczą z Gileadem na odległość, kontynuując misję ocalenia i ponownego spotkania się z Hannah.

HBO Max

HBO Max

Opowieść podręcznej opowiada o życiu w dystopijnym Gileadzie – totalitarnym świecie, który powstał na terenie dawnych Stanów Zjednoczonych. Offred (Elizabeth Moss), jedna z niewielu płodnych kobiet znanych w opresyjnej Republice Gilead jako Podręczne, walczy o przetrwanie sprowadzona do roli surogatki potężnego wpływowego Komandora i jego żony.

Disney+

W serialu występują Elisabeth Moss, Bradley Whitford, Yvonne Strahovski, Max Minghella, O-T Fagbenle, Samira Wiley, Ann Dowd, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Sam Jaeger.

HBO Max

Serial Opowieść podręcznej (The Handmaid’s Tale) wyprodukowany został przez MGM Television. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, Yahlin Chang, Rachel Shukert, Sheila Hockin, John Weber, Frank Siracusa, Steve Stark i Kim Todd. Serial dystrybuowany jest na całym świecie przez MGM. Produkcja powstała na podstawie powieści Margaret Atwood.

OPOWIEŚĆ PODRĘCZNEJ | oficjalny zwiastun 5 sezonu | HBO Max

Premiera piątego sezonu serialu Opowieść podręcznej zaplanowana została na 15 września w HBO Max. Na antenie HBO premierowa emisja pierwszego odcinka serialu odbędzie się 19 września o godz. 21:10.


 

Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 13–31 sierpnia – aktualizacja

HBO zamawia drugi sezon serialu „RÓD SMOKA”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...