Ozark — sezon 3 | Oficjalny zwiastun od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu Ozark, który zadebiutuje w ofercie już 27 marca 2020r.

Byrdowie zaczynają grę o najwyższą stawkę. Sytuacja wokół kasyna Missouri Belle robi się coraz bardziej napięta. Marty i Wendy próbują za wszelką cenę zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie, nie rezygnując przy tym z profitów, jakie daje im rosnące w siłę przestępcze imperium.

Wszystkie odcinki na Netflix już 27 marca 2020 r.

Oficjalny zwiastun trzeciego sezonu serialu „Ozark”.

Ozark (2017) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K  | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

W rolach głównych: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz
Twórcy: Bill Dubuque, Mark Williams

Serial nagrodzony statuetkami Emmy dla Jasona Batemana za reżyserię oraz dla Julii Garner za rolę drugoplanową.

 

Sezon 1.: 10 odcinków – Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Sezon 2.: 10 odcinków – Marty chce otworzyć rzeczne kasyno, ale w realizacji planów przeszkadzają mu działania Darlene Snell, zwolniony z więzienia ojciec Ruth oraz gangster z Kansas City.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

Kategorie: Przerażający, Mroczny

 

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta ponad 167 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


Polecamy również

Netflix Polska: Zapowiedź nowego sezonu serialu „Baki” oraz główny zwiastun 2. sezonu „Kingdom”

Netflix i ONZ Kobiety przedstawiają specjalną kolekcję wyselekcjonowaną przez wybitne kobiety z branży rozrywkowej

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner