Heathers – serialowa czarna komedia inspirowana kultowym filmem Śmiertelne zauroczenie już 11 lipca 2018r. w HBO GO. Na antenie HBO pojawi się we wrześniu

Facebooktwitter


HBO GO Polska: Heathers to nowy, mroczny serial komediowy inspirowany kultowym w latach osiemdziesiątych filmem, który w Polsce funkcjonował po tytułem Śmiertelne zauroczenie. Serialowa produkcja jest osadzoną we współczesnej, amerykańskiej szkole średniej opowieścią o rywalizacji między nastolatkami.

Premiera Heathers odbędzie się w HBO GO już 11 lipca 2018r. Na antenie HBO serial będzie można zobaczyć we wrześniu.

Bezwzględna Heather Chandler (Melanie Field) jest najbardziej wpływową dziewczyną w Westerburg – elitarnej szkole średniej. Jest także liderką grupy, do której należą Heather Duke (Brendan Scannell), Heather McNamara (Jasmine Mathews) oraz Veronica Sawyer (Grace Victoria Cox). Ta ostatnia coraz gorzej jednak znosi przedmiotowe traktowanie jej przez przywódczynię paczki. Kiedy Veronika poznaje tajemniczego J.D. (James Scully), w jej głowie zaczynają się rodzić coraz bardziej makabryczne pomysły.

Heathers to czarna komedia o życiu młodych ludzi inspirowana kultowym filmem z lat osiemdziesiątych, z nastoletnią wówczas Winoną Ryder. W Polsce film ten znany jest widzom jako Śmiertelne zauroczenie (Heathers). Pomysłodawcą serialu nawiązującego do filmowego pierwowzoru jest Jason A. Micallef (Jak po maśle). Na szczególną uwagę zasługuje tutaj pełna znanych utworów ścieżka dźwiękowa.

W rolach głównych występują: Grace Victoria Cox (serial Twin Peaks), James Scully (serial Quantico), Melanie Field (serial Lip Sync Battle Preshow), Brendan Scannell (serial Bonding) oraz Jasmine Mathews (serial Sweetbitter). W gościnnej roli na ekranie pojawia się także znana z serialu Beverly Hills 90210 Shannen Doherty. Producentem dziesięcioodcinkowego serialu jest Paramount Network.

Premiera serialu Heathers odbędzie się w środę, 11 lipca w HBO GO – tego dnia do serwisu dodane zostaną dwa pierwsze odcinki produkcji. Kolejne odcinki pojawiać się będą po dwa, co tydzień w środy. Serial będzie emitowany na antenie HBO od 4 września.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (03.07.2018)

Netflix Polska: Ruszyły zdjęcia do pierwszego szwedzkiego serialu oryginalnego Quicksand


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner