Pazury – nowa, serialowa czarna komedia o obrotnych manikiurzystkach z Florydy już dostępna w HBO GO. Emisja na antenie HBO3 w sierpniu 2018

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]


W jednym z salonów stylizacji paznokci na Florydzie dzieje się znacznie więcej niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Pracujące tam manikiurzystki to kobiety o bardzo różnych temperamentach, każda ma swój sekret, który wolałaby zatrzymać dla siebie… Pazury to słodko-gorzka opowieść o ich życiowych wzlotach i upadkach. Pierwszy sezon serialu już jest dostępny w HBO GO, a emisja na antenie HBO3 zaplanowana została na sierpień 2018. 

Pazury (Claws) to czarna komedia opowiadająca o pięciu manikiurzystkach z salonu stylizacji paznokci na Florydzie. Kobiety różnią się od siebie nie tylko charakterem i temperamentem, ale także podejściem do życia. Każda ma też zupełnie inną historię, dzięki czemu razem tworzą nietuzinkową mieszankę.

Desna (Niecy Nash) – właścicielka salonu, poza prowadzeniem biznesu zajmuje się opieką nad chorym psychicznie bratem bliźniakiem Deanem (Harold Perrineau). Kobieta współpracuje ze swoją przyjaciółką Jennifer (Karrueche Tran), która niegdyś lubiła dobrze się zabawić, dziś jednak stara się być dobrą matką dla dwójki swoich dzieci. Do ich zespołu należą również enigmatyczna Quiet Ann (Judy Reyes), Polly (Carrie Preston), która niedawno wyszła z więzienia oraz znudzona swoją pracą Virginia (Karrueche Tran). Każda z nich ma swoją tajemnicę, której nie chce ujawniać. Świat salonu to jednak znacznie więcej niż tylko stylizacja paznokci. Ubogacają go dodatkowo prowadzący szemrane interesy Roller (Jack Kesy), wychodzący z nałogu alkoholowego mąż Jennifer – Bryce (Kevin Rankin), doktor Ken Brickman (Jason Antoon) oraz gangster Uncle Daddy (Dean Norris).

W role manikiurzystek wcielają się: Niecy Nash (serial Współczesna rodzina), laureatka nagrody Emmy Carrie Preston (serial HBO Czysta krew), Jenn Lyon (serial Justified: Bez przebaczenia), Karrueche Tran (serial The Bay) oraz Judy Reyes (The Circle: Krąg). Twórcą produkcji jest Eliot Laurence (Witajcie u mnie).

Cały pierwszy sezonu serialu Pazury (Claws) jest już dostępny w HBO GO. Pierwszy odcinek drugiego sezonu dodany zostanie już 18 czerwca 2018r., a kolejne co poniedziałek. Premiera na antenie HBO3 zaplanowana została na 15 sierpnia 2018r..


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (05.06.2018)

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun [HD] piątej części serialu The Ranch

Premiery w ofercie Amazon Prime Video Polska (04.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...