Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun [HD] piątej części serialu The Ranch

Facebooktwitter


Netflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun [HD] piątej części serialu The Ranch, która zadebiutuje w ofercie już 15 czerwca 2018r.

The Ranch (2016) – serial, cześć 1-4 – 16+ – 8,71/10 – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Kariera zawodowego sportowca nie poszła po myśli Colta. Teraz pomaga ojcu i bratu utrzymać ranczo, próbując odnaleźć swoje miejsce w rodzinie.

W rolach głównych: Ashton Kutcher, Sam Elliott, Debra Winger
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Don Reo, Jim Patterson

W tej farmerskiej komedii występują Ashton Kutcher i nominowany do Złotego Globu Sam Elliott.

 

Część 1: Była gwiazda sportu powraca na rodzinne ranczo w Kolorado i odkrywa, że wiele się zmieniło, odkąd opuścił on rodzinne strony w pogoni za marzeniami.

Część 2: Nastał czas przemyśleń — Bennettowie zastanawiają się nad przyszłością rancza i rolą kobiet w swoim życiu.

Część 3: Colt zmaga się z wyzwaniami, jakie stawia mu jego życie miłosne, a Beau i Maggie starają się odnaleźć w swoim zawiłym związku.

Część 4: Nowe przedsięwzięcia biznesowe, znajomości i wyzwania sprawiają, że Bennettowie nie mają chwili wytchnienia, a wszystko to grozi to konfliktem z kobietami w ich życiu.

Wiejskie wesela i oskarżenia o ciężkie przestępstwa — Bennettowie powracają z  przytupem. UTWÓR: „BORN TO LOVE YOU” w wykonaniu LANCO.

O Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 117 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Każdego dnia udostępnia on łącznie ponad 125 mln godzin filmów, seriali i programów, w tym seriali, dokumentów i filmów oryginalnych. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania bez reklam i zobowiązań.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Showmax Polska (04.06.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (04.06.2018)

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (03.06.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner