Premiery i aktualizacja oferty Netflix Polska – “Osądzeni przez media”, “Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody” i nowe odcinki serialu „Ostatni taniec”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś nowy film i serial oraz dwa nowe odcinki serialu o karierze Michaela Jordana Ostatni taniec.

Dzisiejsze nowości

odcinki 7 i 8 serialu The Last Dance / Ostatni taniec (2020) | serial | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Serial dokumentalny o karierze Michaela Jordana i legendarnej drużynie Chicago Bulls z lat 90. Zawiera niepublikowane dotąd nagrania z sezonu 1997–1998.

UHD, 4K

Sezon 1.: 10 odcinków, pierwsze 2 od 20.04.2020 – Serial dokumentalny o karierze Michaela Jordana i legendarnej drużynie Chicago Bulls z lat 90. Zawiera niepublikowane dotąd nagrania z sezonu 1997–1998.

Kolejne dwa odcinki będą trafiać do oferty co tydzień, w poniedziałek.

W rolach głównych: Michael Jordan, Scottie Pippen, Dennis Rodman

Gatunki: Dokumenty społeczno-kulturowe, Sportowe filmy dokumentalne, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne
Kategorie: Pogodny, Emocjonujący

Jesienią 1997 r. Michael Jordan i Chicago Bulls stanęli do walki o szósty w ciągu minionych ośmiu lat tytuł mistrza NBA. Niezależnie od zupełnie wyjątkowych osiągnięć Jordana na przestrzeni 13 lat od jego sensacyjnego debiutu „ostatni taniec” — które to określenie spopularyzował trener Phil Jackson — będzie się odbywał w cieniu napięć z kierownictwem klubu i przemożnego poczucia, że to naprawdę ostatnia okazja, aby zobaczyć w pełnej krasie największego koszykarza wszech czasów i jego niezwykłych kolegów z drużyny.

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics / Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody (2020)
film – 1g25m

W tym filmie dokumentalnym odkryjesz halucynogenne wzloty i upadki celebrytów dzielących się niesamowitymi opowieściami ubarwionymi animacjami i rekonstrukcjami.

W ofercie od: 2020-05-11

Trial By Media / Osądzeni przez media (2020)
serial

Serial przygląda się najbardziej wstrząsającym procesom sądowym wszech czasów, skupiając się na tym, w jaki sposób media mogły wpłynąć na wydany wyrok.

W ofercie od: 2020-05-11

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

To wiem na pewno – nowy miniserial HBO z Markiem Ruffalo w roli głównej debiutuje dzisiaj w HBO i HBO GO

Weekendowe premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Czarna lista”, „Epidemia” oraz inne filmy i seriale

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner